Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha szalkasitas közben egy nap...

Ha szalkasitas közben egy nap megettem 3500-4000 kalóriát, akkor jött rám valami zsír? Vagy egyszeri ilyen alkalomnál még nem?

Figyelt kérdés

2018. nov. 10. 16:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Mai nap sajnos egy kicsit felrekajáltam.
2018. nov. 10. 16:53
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb 2000 kalóriával szálkásítok. Szóval durván a dupláját ettem.
2018. nov. 10. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mindegy, visszacsinálni úgysem tudod. Lazíts, holnaptól már kajálj jól.
2018. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy nap nem oszt nem szoroz, függ amúgy attól hogy milyen tápanyagból tevődött össze az a 3-4ezer kalória. Ha nagyrésze szénhidrát, és egy ideje alacsony ch-n vagy akkor még jól is jön egy kis visszatöltés. Ha bűntudatot érzel, nyomj egy kadiót ilyenkor.
2018. nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még lehet hogy jót is tett. Én azt vettem észre hogy kell hetente egy csalónap amikor viszonylag sokat eszek mert az felpörgeti az anyagcserém. Minden héten van egy nap mikor kb. 1500 kcal pluszba megyek de utána 6 napig 700 kcal minuszba és mennek le a heti közel 1 kilók, volt hogy nem tartottam csalónapot és akkor elkezdett stagnálni a súlyom, nem csökkent mert ha hosszabb távon eszel kevesebbet csalónapok nélkül akkor a szervezeted hozzászokik hogy csak annyi kalóriát kap és lelassítja az anyagcserédet annyira hogy amellett a kalóriamennyiség mellett se tudjál fogyni. Az utolsó viszont jól mondta hogy ilyen napokon lehetőleg valami lassú felszívódású ch-ból vidd be azt a pluszt ne cukorból meg zsírból, mert úgy még elég sok energiához is jutsz és valószínű jobban fog menni az edzés pár napig, ami szálkásításkor a ch megvonás miatt problémás szokott lenni.
2018. nov. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!