Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondizok lassan már fél éve....

Sanyika012HU kérdése:

Kondizok lassan már fél éve. Myomaxot keverek össze 100% whey proteinnal szerintetek ennél jobb lehetne valami? (étrendre annyira nem figyelek oda mert az még + pénz lenne)

Figyelt kérdés
2018. nov. 14. 14:10
1 2
 1/14 palilaci ***** válasza:
100%
Nem figyelsz a kajara mert nincs ra cash, de tularazott feherjere meg az alapbol lehuzos tomegnovelore van keret. Komoly lehetsz.
2018. nov. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hmm most veszekedni jöttél vagy válaszolni ? :)
2018. nov. 14. 14:57
 3/14 palilaci ***** válasza:
100%

Attol, hogy edzes utan lemegy 50-60 gramm feherje, nem vagy elorebb.

Nem kell 3 orankent enned a csirkerizst az izomnoveleshez. Eleg ha kcal pluszban vagy es beviszed a napi 1.5-2g*testtomegkg (ez ha 70kg vagy 110-140g jelent) feherjet.

A tomegnovelo pedig penzkidobas. Annak a kilojaban jo ha van 30-40 dkg feherje. A tobbi pedig egyszeru szenhidrat es zabliszt, amit fillerekert tudsz megvenni, de a myomax speciel feherje arban van. A 100% wpp a maga 6000ft/kgjaval szinten tularazott es nincs is minosegben olyan jo, mint mondjuk egy gymbeam true whey, ami sokkal olcsobb, max nem annyira finom.

2018. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Ne törődj palilacussal. Állandóan kötekedik mindenkivel meg okoskodik.


Jó lesz így, dobj be napi egy két myomaxot aztán jönni fog az izom!

2018. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 palilaci ***** válasza:
Akkor mar legyen a jumbo, de csakis a zold.
2018. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Végre egy értelmes ötlet tőled Lacus! Ritka pillanat.

Jumbó mehet, bár tolnék én még személy szerint mellé egy kis glükózt.

2018. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 palilaci ***** válasza:
Azert jo lenne boviteni egy kis vitargoval is, igy utos ch matrixot kapna.
2018. nov. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én tömegnövelőt nem vennék a helyedben, azt a pénzt inkább plusz fehérjére költeném. Én is úgy szoktam hogy a napi fehérje adag nagyrészét porral viszem be, a cht és zsírokat pedig egyéb szilárd kajából. Amúgy annyira nem vészes árban ha kicsit odafigyelsz hogy mit eszel, de a testépítés, ha valaki komolyan ezzel foglalkozik, az nagyon drága sport :)
2018. nov. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! PaliLaci nem tudom, mindenki ezeket dicséri a legjobban. Neked lehet nem vált be de szerintem is jo termékröl van szó. Ár /érték aránya lehet,hogy nem a legjobb de semmisem olcso.
2018. nov. 15. 12:15
 10/14 palilaci ***** válasza:

"Nem vált be" :DD hogy tud egy koncentralt elelmiszer por bevalni?

A testepites sosem ezekrol szolt, hanem kajarol, edzesrol, genetikarol es kokszrol. Hiaba probalja a tapkieg ipar meghulyiteni az embereket, akinek van esze, alapbol nem veszi meg es be, ezt a sok felesleges szart.

2018. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!