Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vajon tényleg bele lehet...

Vajon tényleg bele lehet halni egy mellkhast ért kissebb ütésbe is?

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenbe bele lehet halni.. :D De nem gondolnám. Ha igaz lenne, akkor a küzdősportolók hullanának, mint a legyek, mert nem megy ütés megy ott és nem csak a mellkasra. (Én például 7 éve csinálom, de még nem haltam bele.)
2018. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy komolyabb sokkhatás, érzelmi megrázkódtatás is kiválthat szívleállást. Még csak fizikai kontaktus sem szükséges hozzá. Szóval igen, elméletileg bármibe bele lehet halni, de persze ez nagyon ritka.
2018. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azért ahhoz erősebb ütés kell, esetleg szívritmuszavart okozó, vagy bordatörést okozó (ha a borda átszúr valami belső szervet).
2018. nov. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ahhoz, hogy bordatörés legyen, ahhoz már igen erősen kell megütni valakit. Nekem például az edzőm (aki elég jó erőben van) úgy mondta, hogy ha ő megütné teljes erővel egy tizenéves bordáját talán eltörne, de nem sok esélye lenne törésnek. Persze más baj lehet.
2018. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!