Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy akár...

Miért van az, hogy akár mennyit alszok, egész nap fáradt vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok vashiányos vagy ilyesmi, eszek is rendesen, de hiába alszok napi 8 órát reggel alig bírok felkelni, egész nap fáradt vagyok, edzeni se bírok hazaérek a munkából és úgy érzem magam mint aki mentem össze esik, mitől lehet ez?
2018. nov. 14. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Lyme kór, szklerózis multiplex, leukémia
2018. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet HIV is.
2018. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Depresszijó. Hogy bővítsem a legsúlyosabb betegségek listáját.
2018. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerinted ennyiből lehet segíteni? Lehet tápanyaghiány, napfényhiány, mozgáshiány, betegség... Vagy lehet, hogy neked napi 10 óra alvás kell és kész, ritka dolog lehet és részvétem, ha ez van...
2018. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak nagyon megijeszteni de lehet még esetleg atípusos hemolitikus urémiás szindróma.
2018. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet holnapra meg is halok xd viccet félretéve nem gondoltam ilyen súlyos dolgokra, 1 honapja voltam vervetelen cukrom vas meg ilyenek rendben voltak, lehet tobb vitamin kene vagy valami ilyesmj
2018. nov. 14. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy vérvétel az semmi. Normális kivizsgálás kéne.

Vagy csak kamuzol és túldramatizálod a dolgokat és közel se vagy olyan fáradt mint amiről beszélsz.

2018. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy,vagy mas hormonalis problema

Tsht kene nezni

2018. nov. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet elfáraszt a meló, nem?
2018. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!