Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan konditerem Budapeste...

Van olyan konditerem Budapesten, ahol rendes, kemény metálzene szól és nem a mai nap legjobb slágerei?

Figyelt kérdés

2018. nov. 19. 17:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
Rakj be magadnak zenét a telefonra, fülhallgató létezik még.
2018. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Nem... mert a metálzene az elmebetegeknek van kitalálva... én el nem tudnám viselni azt az ordítozást, és így vagyok a rock zenével is nem tudom,hogy azt hogy a francba tudja bárki is élvezni amikor hörögnek stb
2018. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően szeretem a metált, próbáltam is már edzeni metálra, de érdekes, nagyon zavart! Egész egyszerűen nem tudtam koncentrálni. Szerintem ezzel még nagyon sokan lehetnek így, ennélfogva még egy kisebb teremben sem hinném, hogy bevállalnák, hogy pár vendég miatt profilt váltanának.
2018. nov. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1 Próbáltam, engem zavar a koncentrálásban, a drótok lógnak, befeszülnek, beakadnak, kiakadnak, keresztbeszettelődnek, vagy ha bluetoothos, csúszkálnak stb.


#2 Ízlésekről nem nyitok vitát. Engem a nyál r'n'b zavar.


#3 Na igen, csak az, hogy minden kondiba ugyanaz a nyál megy, és amikor mondjuk belenyomnék valami nagyobba, és a Justin Bieber, vagy valami hasonló elkezd érzelegve-nyeldekelve-nyökögve rebegdesni-sírni valami ócska zenére, az demotiváló. Nem hiszem el, hogy erre mindenki tud edzeni.

2018. nov. 20. 11:14
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom mioyen terembe jarsz nalunk tok kiraly rap zenek szolnak vagy esetleg valami diszko, de en beszereztem fullhallgatot vezeteknelkul es igy a kedvenceim mennek
2018. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 palilaci ***** válasza:
68%

"Nem... mert a metálzene az elmebetegeknek van kitalálva... én el nem tudnám viselni azt az ordítozást, és így vagyok a rock zenével is nem tudom,hogy azt hogy a francba tudja bárki is élvezni amikor hörögnek stb"


:DD

Erre csak ennyi a valaszom. Mondjuk eleg buta vagy, mert rock es rock, metal es metal kozott is szakadek kulonbsegek vannak (tehat nem lehet altalanositani), de amugy ja, elmebetegnek kell lenni egy-egy kemeny szettnel.



Szerintem pincetermeket keress. Az ilyen UG gymekben elitebb, hardcoreabb arcok vannak, a pultosok sem himi-humi 80iqs tipik pitsak.

Es igen emberek, felettebb kiabrandito ritmustalan, 0 hangzasu, okadek radio zenekre edzeni. Szegyen, hogy bemegy az ember egy kondiba, es ugy erzi magat, mintha valami plazas butikban lenne. Vannak kiraly edzos zenek, nemcsak rock-metal.


pl:

[link]


[link]


[link]


De azert mennyivel jobb a lentiekre felhuzni egy maxot, vagy fekvenyomni bszott nagy sullyal (es ja, kozben horogni, fujni, atmenni elmebetegbe, mert csak igy megy)


[link]


szamomra ennel tokeletesebb edzos zene nincs, aki tud hasonlot, ne tartsa magaban.

ja meg pl ilyenek ezek is:


[link]


[link]


[link]


Ezek voltak a kemenyebb metal/metalcore zenek.

Jojjon a hardrock:


[link]


[link]

(toluk mehet az egesz One X album egyebkent)


lagyabb altrock, nu metal:


[link]


[link]


ja es tessek csak elmebetegezos. Pedig ezek is orult, hallgathatatlan rock zenek:


[link]


[link]


Naugye.

Ezeket pedig csak itthagyom, hogy nem kell lefikazni a nyalas zeneket, lehet szrbol varat:


[link]


[link]


[link]


Zsenialisak.

2018. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ulj bele te koxos
2018. nov. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 palilaci ***** válasza:
72%
Heti 500ml teszto alatt mindenki natural, nem tudtad?
2018. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
2-es válaszoló! Arnold Schwarzenegger: A testépítés nagy Enciklopédiája 86. oldal.:Én szeretek hangos rock and roll zenére edzeni. Akkor Arnold is elmebeteg? De láttam már olyan Kiss Jenő videót ahol a Pantera szólt a háttérben.
2018. nov. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2018. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!