Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek zyzzről?...

DSpoken12 kérdése:

Mi a véleményetek zyzzről? Nekem nem példakép nem követtendő példa mert amit csinált az rossz volt (Szteroid Drog stb. ) de mégis milliókat motivált arra hogy lemenyenek a terembe és edzenek.

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 17:18
1 2
 1/13 Lazy Lover ***** válasza:
70%
Egy retard volt aki kokolni se tudott normálisan
2018. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 palilaci ***** válasza:
100%

Ebbol is latszik hogy mennyi buta es ostoba ember letezik, hogy ilyeneket majmolnak. Nem Zyzz miatt kezdtek el, hanem mert azt lattak, hogy eleg lemenni edzeni es bumm jol fogsz kinezni aztan mehet a buli meg a nozes ezerrel plusz meg imadni is fognak.

Eleg abbol kiindulni, hogy kiknek van manapsag nagy kovetotabora pl youtubon. Elarulom, nem azoknak aki normalis contentet gyartanak, hanem akik orrba-szajba vloggoljak a kis felepitett, illuziokkal teli eletuket, amit sokan megesznek es nehanyan megprobaljak ugyanazt amit lattak, tobb-kevesebb sikerrel.

2018. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igaz minden és én is leirnám a véleményem szerintem ugyan olyan drogos volt mint a többi mostani fiatal mert ma már ki natúr de komolyan hagyjuk már...
2018. nov. 26. 18:52
 4/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért volt pár jó idézete: "Ne nézz le embereket, és ne ítélkezz. Helyette küzd fel magad és hagyd az utálókat, hogy utáljanak. Inkább leszek egy olyan ember akit utálnak, mint aki utálkozik." /Zyzz/ "A gyülölködők úgy is gyülölködni fognak" /Zyzz/
2018. nov. 26. 19:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném, hogy akik miatta kezdtek el konditerembe járni, azok közül hányan járnak még mindig most is.
2018. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Evvel a gyerekkel ugy egyesülni tudok ő is sovány srácként kezdte én is (én még most is az vagyok) ő ugyan olyan hülyegyerek volt mint én vagyok ugy értem azok a beszólások azok az idézetek a grimaszok stb...
2018. nov. 26. 19:59
 7/13 anonim ***** válasza:
Gyakorin is rengeteg kérdés van róla olvasd vissza őket.
2018. nov. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Homokláda.
2018. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezek az idézetek amiket írtál baromi langyosak. Ilyet bárki tud mondani.Hiteles embereket szokás idézni, akik tényleg elértek valamit az életben, akik mögött van érték.
2018. dec. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Leszarom az egészet a gyülölködők úgy is gyülölködni fognak kinek a pap kinek a papné
2018. dec. 5. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!