Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hátedzésről?

Figyelt kérdés

Bemelegítés

húzódzkodás (3x10) vállsz.

felhúzás (fokozatosan emelve a súlyt amennyit elbírok, és ebből a súlyból 3x10,majd a felére csökkentve a súlyt 2x10)

evezés (T-rúd, hasonlóan, mint a felhúzást)

lehúzás szűk és széles fogással (4x10-12)

archoz húzás (4x10)

vállvonogatás (3x20)

nyújtás edzés végén


Mi a véleményetek? Tanácsokat szívesen fogadok.



2018. dec. 6. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Sz@r, hacsak nem vagy tele növi+inzulinnal és a Mr. Olympiára készülsz.


Naturálban: Evezést nyomass, heti 12-14 munkasorozatban 5-8 ismétléssel. Munkasorozat: legnagyobb súly, amit még szabályosan elbírsz. Sorozatok közt pihenj rendesen, akár 2 percet is, de majd érzed.

Mellé mehet vállvonogatás, ha a csukja lemarad. Hasonló elv szerint.

Ez a TSM módszer

2018. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ne hirdesd már úgy ezt a TSM módszert mintha ez lenne az egyetlen működő alternatíva.

Kérdező ha nem érzed soknak és bírod energiával akkor nyugodtan csinálj ennyi gyakorlatot.

Én esetleg kivenném a lehúzást vagy a húzódzkodást.

De mivel nem tudunk rólad és az étkezésedről életmódodról semmit így nehéz megmondni sok lesz vagy sem.Próbálj ki több variációt a TSM módszert is kipróbálhatod de azt tudd hogy semmi se működik örökké.

2018. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
TSM... gratulálok
2018. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem remek, én is így edzek hátra, mondjuk archoz húzást nem csinálok, sem vállvonogatást, és ha rendesen odapakolsz, neked sem hiszem hogy lesz ilyenekre még erőd :)
2018. dec. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a húzódzkodást semmiféleképpen nem venném ki. Persze ez relatív, de nekem például az a kedvenc hát gyakorlatom, szépen is fejlődök tőle.
2018. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
A tsm megmondó embernek szép kis százaléka van figyelitek... :D Biztós díjazták a tsm rábeszélő szövegeit :D
2018. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Még egy pont a TSM-nek... Nem kell kell mindenféle gyakorlat, erősödni kell, evezés vagy súlyozott húzódzkodásban.
2018. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mondok mást 10 év natural múlttal, nem szégyellni való fizikummal.

Az evezés abszolút semmire nem vopt jó számomra, pedig széles hátam van...


Itt egy hát terv, ha a TSM nem jön be:

1*húzódzkodás amennyi csak megy. Ez a bemelegítés. Saját testsúly bemelegítésnek jó, másra nem.

3*8-12 felhúzás (Sokszor ezt is hamarabb megtanulják,mint evezni és a hormonválasza ütősebb)

3*8-12 csigás lehúzás

3*8-12 fűrészelés (egykezes evezés padon terdelve, nem a tarcsakon támaszkodva)

3*12-15 vállvonogatás rúddal,ha még élsz.

Amikor már 140 kilóval vonogatsz,hogyan fogsz ahhoz megfelelő szintű terhelesű egykezeseket találni? Nem bírod szorítani...


Ennek meg nincs neve. ez az Anonymus módszer. AM lesz. :D De működik.

2018. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ohh,igen. Nyújtás edzés végén alap és bemelegítés az elején szintén.
2018. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szergej55 ***** válasza:
Szerintem túl sok a gyakorlat, ha ennyi mindenben akarsz hosszabb távon fejlődni, szétforgácsolódsz. Fejleszd az elemelést és mellette 1-2 kiegészítő gyakorlatot, és ezeket szerintem hetente kétszer végezd. Ráadásul elemelések mellett valószínűleg nem lesz szükséged vállvonogatásra, a lehúzás és a húzódzkodás egyszerre megint nem feltétlenül kellenek, majdnem ugyanaz a mozdulat, csak kétszer végezve.
2018. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!