Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Huzodzkodàs, tolodzkodàs...

Huzodzkodàs, tolodzkodàs elegendő lehet egy izmos esztétikus felső test kialakításához?

Figyelt kérdés
Elkezdtem edzeni de valahogy ez a két gyakorlat nekem nagyon bejött a többit nem igazán érzem. Arra gondoltam erre a ke
2018. dec. 9. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Vállra is kell edzeni, mert(nem tudom pontosan megfogalmazni) defektes leszel, nem lesz kiegyenlített az izomzazod.
2018. dec. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 palilaci ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__959..


Oldalemelessel es mellrolnyomassal meg csuklyazassal/evezessel igen.

2018. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A tolódzkodás is edzi a vállakat.

Amúgy el lehet érni olyat, amilyet írtál. De nagy izomtömeged nem lesz, azt nem kell tőle várni.

2018. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. dec. 10. 03:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Börőbe elég lesz
2018. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaaaah értem börtön :-) egy jó párszor edzettem londoni parkokban ahol volt egy pàr Neger pali. Eszeveszett testfelepitessel. Ahogy figyeltem őket, az edzéseik nagyja részt, fekvőtámasz ,huzodzkodàs, tolodzkodàs rá épültek. Biztos csináltak ez mellett valamit csak a parkba jöttek ki vagizni a muscleupkodàssal
2018. dec. 11. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!