Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan legyen kockahasam...

Hogyan legyen kockahasam márciusra?

Figyelt kérdés
Gyerekszínész vagyok és lesz egy jelenetem kigombolt inggel és addigra kockahasamnak kell lennie. Napi 7-8 órát vagyok suliban és sokszor csak pár órám van a próbákon kívül. A szüleim pedig nem engednek konditerembe és nem szeretnék semmilyen segédeszközt venni. Ilyen feltételekkel hogy lehetne kockahasam?

2018. dec. 9. 14:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Hasizom. Napi 300-500. Én ezt szoktam
2018. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet igen. A legfontossab az étrend, ha azt nemtudod megoldani nem lesz kockahasad. Edzhetsz te bármennyit hasra nem fog kockahasad lenni ha zsír fedi el. Sőt még inkább vasatagodni fog ha csak hasazol és nem diétázol mellette.

Diéta= Magas fehérjebevitel, alacsony szénhidrát és zsírbevitel minőségi tápanyagokból. Emellett heti 3-4x 30 p kardió jellegű edzés, ez lehet futás kocogás, szobabicikli, biciklizés szabadban. És ehhez jönnie kellene a heti 3-4x sulyzos edzésnek, de mivel nem akarsz, akkor legalább saját testsúlyos edzést nyomj otthon.

2018. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Meglepetés!

Már most is kockahasad van,mert mindenkinek az van nemtől,kortól függetlenül.

Azért nem látszik,mert egyrészt zsírréteg fedi,másrészt nincs megerősítve és kidolgozva.

Bár mivel gyerek vagy így neked egyáltalán nem szükséges az,hogy látszódjon a kockahasad,sőt szinte senkinek mivel a filmekben,modelleken és testépítő kockahas rettentően alacsony testzsírszázalék mellett rajzolódnak ki.Ez azt jelenti,hogy kórosan soványak!

2018. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Első a legnagyobb baromságot írta, a kettesnek van igaza, a harmadiknak meg csak félig.
2018. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2018. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Diéta meg keress rá erre a videóra:

AB ripper X


Sima ügy lesz, ha van kitartásod.

2018. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell napi 500 felülést csinálni. Még 100-at sem.

Ahogy írták előttem, a lényeg az étrend, magyarul ha most zsíros/vizes vagy, akkor egyél kevesebb szénhidrátot, de sovány húsokkal, tejtermékekkel ne spórolj. Ha elmúltál 14-15 éves, akkor heti 2-3 súlyzós edzést iktass be (de ez se feltétlenül muszáj) és bőven elég egy héten 1-2 intenzív (!) hasedzés. Ez úgy néz ki, hogy pl. csinálsz 10 db hasprést, majd pihenő nélkül 10 gyertyát, majd 1 perc plankinget. Ezek között ne tarts pihenőt. Ezután 1 perc pihi, majd kezded újra. Ebből négy sorozat, kb. 15 perc, aztán végeztél is, mehetsz enni.

Ja és, mondjuk ha márciusra kell a topforma, akkor február elején kezdj el inni vízhajtó teákat (lehet tablettát is kapni Herbária boltokban). De utána ne lepődj meg, ha az abbahagytad, néhány héten belül eltűnik a "kockahas".

2018. dec. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én is szeretnék kockahasat :(((
2018. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Trenbolon menjen heti 500mg
2018. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%
Tren mellé menjen valami alap testo, pl propi,vagy ena
2018. dec. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!