Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem nő a testtömegem?

Nem nő a testtömegem?

Figyelt kérdés
Régen már kipróbáltam a kondizást, akkor gyorsan megugrott a testsúlyom stb, olyan 10kiló feljött, akkor lehettem olyan 72 körül. elkezdtem rendszeresen úszni, idővel feljöttem 80körülre, de ingadozott, néha 78 is voltam. most újra elkezdtem, 4-5hónapja járok konditerembe (az uszoda már nem üzemel, javítás alatt áll így mást nem sportolok mellette), mindenki akivel találkozom mondta hogy jól nézek ki és látszik, kíváncsiságból lemértem és a karom is nőtt bő 2centit, meg tényleg lehet látni, kivállasodtam, a hátam is sokkal férfiasabb lett, egyértelműen látszik a V alak stb, de a súlyom még mindig 80kiló, bár az alá már nem megy be. 186 centi magas vagyok, jó lenne felmenni 85kiló körülre. mit gondoltok? valamit nem csinálok jól?

2018. dec. 11. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nő a tömeged, akkor nem eszel eleget.
2018. dec. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen ezt olvastam mindenhol,csak nem értem a hátterét, hogy hogyan lehetséges az egész. mert ha maradok 80 kiló és nem látszik semmi akkor az ésszerű lenne nekem is:D

csak mondom itt nyilván van aki jobban ért hozzá mint egy kezdő:D

2018. dec. 11. 12:40
 3/5 palilaci ***** válasza:

"igen ezt olvastam mindenhol,csak nem értem a hátterét, hogy hogyan lehetséges az egész"


Ha tobbet eszel mint amennyit felhasznalsz, akkor hizol. Ennyi.


Egyebkent az tortenhetett, hogy ahogy ment le fokozatosan zsir, ugy jott fel nemi izom is, ezert nem valtozott a sulyod es ezert mondom mindig azt, hogy merleg hazudhat, de a tukor nem.

2018. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ment le zsír, jött fel izom.


Az étrendedről meg még egy szót sem ejtettél eddig. Azzal mi a helyzet?

2018. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
teljesen tisztán kajálok, megfelelően, de a mennyiséget akkor megnövelem még jobban, aztán akkor:) köszi!
2018. dec. 11. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!