Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzes utan shake utan hasmenes...

Edzes utan shake utan hasmenes? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Szoval az lenne a bajom,hogy hasmenes utan megiszom a shakem,tejsavofehetje,zabpehely es banan ossze turmixolva,es ezt ut kozben szoktam meginni,es amire hazaerek mar mennem is kell wc-re.. meg sem iszom az egeszet es mar ez a problema,valami otlet vagy tipp? Mellesleg a to.egelesem kozepen vagyok.

#edzés #kondi #tömegnövelés #tömegnövelo #edzés utan hasmenés
2018. dec. 15. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a zabpehelyre gondolok.

Próbáld már meg hogy csak fehérjét iszol, zabot nem. ( Ha nagyon akarsz ch-t edzés után akkor addig menjen szőlőcukor míg ezt kitapasztalod)

2018. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy laktózérzékeny? Vagy a banánt hagyd ki belőle egyszer és nézd meg úgy is.
2018. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A laktóz érzékenység fö tünete a hasmenés és ez a fajta betegség Magyarországon már lassan népbetegség lesz.

Másfajta tejtermékektől nem szokott menni a hasad?

Ha nem akkor ahogy elöttem is irták,probáld meg külön-külön kihagyni valamelyik összetevöt bár szerinzem a tejjel lesz a probléma

2018. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Reggelire is zabpelyhet szoktam enni,feherjevel es banannal.. nem tudom mi lehet a baj,mert akkor viszont semmi problema sincs
2018. dec. 15. 22:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Viszont rosszul irtam ,edzes utan hyper mass tomdgnovelot iszok,banannal es zabpehellyel,nem sima tejsavo feherjet
2018. dec. 15. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor meg a gyors ch-val lehet a gond.

A legközelebbi edzésen csak fehérjét igyál, hyper mass helyett és banán helyett.

2018. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem megprobalom eloszor ,hogy a banan helyett inkabb megtobb zabot teszek a tomegelo melle ,vagy a banant edzes elott eszem inkabb,koszonom sracok!!
2018. dec. 15. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!