Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 3 teljes testes edzés...

Heti 3 teljes testes edzés nem sok?

Figyelt kérdés
Hétfő-szerda-péntek felosztásban csinálom. Nem lesz belőle túledzés?
2018. dec. 19. 01:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem maxolsz minden edzésen (1-3 közötti tartomány ismétlésben max súllyal), akkor nem.
2018. dec. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy első mondja. Ha csak 1-2-n állatkodsz, akkor nem gond.
2018. dec. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem bukásig, totális végső kimerülésig edzel egy adott izomcsoportot, ami után 4-5, de inkább 6-7 nap is kell a regenerációhoz, annak mi értelme? (Semmi.)
2018. dec. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az az értelme, hogy folyamatosan fenntartod a fehérjeszintézist ,és nem cseszed szét se az idegrendszert, se az ízületeidet...
2018. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A fehérjeszintézis a testedben akkor is fennmarad, ha egy adott izomcsoportot pihentetsz egy hétig, de helyette mást edzel más napokon. Tehát most a heti 3 teljes tested edzéssel nem a heti 1 teljes testes edzést állítjuk szembe, hanem az izomcsoportokra bontottat, amikor ugyanúgy heti 3 edzés van.

Saját magamon pedig azt tapasztalom, hogy ez nem cseszi szét az ízületeket és az idegrendszert. A pont-pont-pont írása pedig csak felsőbbrendűsködés, ezt kerüljük.

2018. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
En ugy tudom,hogy naturalban max 48-72 oraig van feherjeszintezis. Sőt a 72 óra eleg túlzó.Max szteroidosoknal tart tovabb, pont azert szedik mert azzal elnyujthato es igy eleg 1 izomcsoportot egyszer megedzeni egy heten.
2018. dec. 19. 11:44
 7/9 A kérdező kommentje:
En azt hallom,hogy kétszer siman meglehet edzeni egy izomcsoportot es ugy jobban is fejlodsz.
2018. dec. 19. 11:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Adott izomra értettem a folyamatos fehérje szintézist, bár igaz, nem volt egyértelmű. Azt meg nem tudtam, hogy a '...' felsőbbrendűsködés :D Ki talál ki ilyeneket?
2018. dec. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En igy edzem es nem erzem soknak. 8 hetente tartok egy het pihenot. Nekem bejott.
2018. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!