Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mit szoktatok inni edzés...

Ti mit szoktatok inni edzés mellett és mennyit?

Figyelt kérdés

Én egyelőre nem fehérjeporozok, meg semmi... Minden fehérjét próbálok hagyományos módon bevinni.

Tejet nem fogyasztok, mert megy tőle a hasam, pedig nem vagyok laktóz érzékeny.

Szóval inni jobb hijján ilyen (elvileg) 100%-os gyümölcsleveket szoktam, pl. Hohes C-t...

Abból általában napi 1 litert és még hozzá 0.5 liter szénsavmentes ásványvizet.

Viszont azt hallottam, hogy még edzés nélkül is MINIMUM 3 liter folyadékot kéne bevinni, de nekem egyszerűen nem megy annyi.


Ti hogy vagytok ezzel?


2018. dec. 20. 00:56
1 2
 1/19 palilaci ***** válasza:
100%
Siman megiszok legalabb napi 4 litert. Foleg vizet es teat szoktam.
2018. dec. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
2 deci kerítésszaggatót, mert az alkohol jó zsíroldó.
2018. dec. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Én úgy vagyok vele, hogy lejárok edzeni, mert jó érzés, jó társaság. Teremben vizet iszok, otthon sört.
2018. dec. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Korábban Isostar-ral próbálkoztam. Nem jött be annyira. Utána magam kezdtem kísérletezni. Vízben feloldok por alakú szőlőcukrot, mézet, plusssz tablettát az ásványi anyagok miatt és citromlét, hogy jó íze legyen és meg tudjam inni.
2018. dec. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Lehet ott kezdődik, hogy nem kellene napi 1 liter gyümölcslét meginni.

Cukortartalma egyenlő a kóláéval.

Én is az ásványvíz/tea kombót ajánlom.

2018. dec. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én mindig csak vizet iszok ,amibe teszek citromot és gyömbért, segíti az anyagcserét és finom is.
2018. dec. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Tea, víz, zero szörp, zero üdítők. Napi 3-4l
2018. dec. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

5 liter ártézi vizet szoktam, amiért a kútra megyek párnaponta, nagyon ritkán csapvizet vagy ásványvizet, de ezek nem jellemzők. Ebből néha van hogy 1 literből zöld teát főzök, de közel sem minden nap. 83 kiló vagyok.

(Tudod azt mondják, hogy 10 kilónként kellene fél litert inni, tehát nekem pl ~80 kilósként 4 litert. Te hány kiló vagy?)


A Hohes C-ben nézd már meg mennyi cukor van légyszi. Nekem ez az egy bajom van csak a gyümölcslevekkel.


Az a trükkje a vízivásnak, hogy folyamatosan legyen melletted egy palack víz, lehetőleg 1-1,5-2 literes, amiből iszogathatsz. Nem egyszerre kell sokat inni, hanem mondjuk 20 percenként pár kortyot, vagy amikor eszedbe jut. De ez nem külön munka, egy idő után már egyszerűen ösztönösen nyúlsz a palackért, keresed a vizet hogy hol van.

2018. dec. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Váó, sok embernek tényleg ilyen nagy munka lenyomni azt a (súlytól függően) 3-4-5 liter vizet? Van egy szintén testépítő haverom, aki 8-9 liter vizet iszik egy nap, pedig ő is 80-90 kiló körül van. Nekem már sok lenne, de neki az a normális.
2018. dec. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Lazy Lover ***** válasza:
vízet vagy teát
2018. dec. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!