Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Másnál is vált ki allergiás...

Másnál is vált ki allergiás reakciót a tejsavó fehérjepor? Esetleg szájszárazságot? Volt már valakinek fulladásos szájszárazsága?

Figyelt kérdés

Egy ideje konditeremben edzek. Nem olyan régóta (körülbelül 1 hónapja) használok 100% Whey Proteint is.


Itt van maga a termék:


[link]


Ez előtt termékmintákat próbálgattam amiket egyéb felszerelésekhez kaptam ajándékba. Ezt körülbelül kettő hétig:


[link]


A termékminták fogyasztása alatt egyszer, míg mostanában a Scitec-es fehérjék fogyasztása alatt kétszer-háromszor tapasztaltam azt, hogy egy éjszaka felébredek többször is, és olyan száraz a szám, hogy alig kapok levegőt, emellett öklendezek. Amint egy csepp víz is hozzá ér a nyelvemhez, ez az érzés megszűnik. Általában ezután még felszoktam ébredni egyszer-kétszer, de akkor "fulladás szerűség" nincs, csak száraz a szám. Sok vízzel ezt meg tudom előzni az este további szakaszain, és reggelre kutya bajom. Hozzá kell tennem hogy mindig be van dugulva az orrom mikor ez történik. Most a hideg idő alatt amúgy is sokszor be van. Gondolom ez még rá tesz egy lapáttal.


Ez előtt ilyen jellegű problémáim nem voltak, nem tapasztaltam ilyet, alapjáraton az orrom van sokszor bedugulva. Allergia tesztre hamarosan elmegyünk, még nem voltam.


Hozzá tenném hogy édesapám kisebb korában (15-16 éves kora környékén) tapasztalt ilyeneket.



#protein ##Whey
2018. dec. 22. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha más tejes ételre nincs ilyen reakciod nem hiszem hogy összefugges van a ket dolog kozott.
2018. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Más tejjel vagy étellel semmi gond nincs. Ebben a pillanatban történt mev velem a dolog, csukott ajtónál aluttam levegőtlen szobában. Az orromban mintba kövek lennének úgy bedugult.
2018. dec. 23. 06:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy és egy nap mennyi vizet illetve más folyadékot szoktál inni?
2018. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
63,5 kiló vagyok, edzés elején voltam 59. A víz ivást nem mondanám hogy túlzásba viszem, mást nagyon nem szoktam inni csak azt. Talán 2 litert szoktam minden nap.
2018. dec. 25. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár már régi kérdés,de ott a baj. Amikor én fehérjedús étrendet csinálok (2-2,5g fehérje/ttkg),akkor napi 4-5liter vizet iszom. Folyton szomjas vagyok,de egyebként is ha fehérjét eszel/iszol,főleg sokat,akkor a folyadékra nagyon oda kell figyelni.
2019. aug. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!