Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha valaki csak lábedzést...

Ha valaki csak lábedzést csinálna az is letudna fogyni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ilyen nem létezik, meg általában az emberek nem is szeretnek lábazni, pont ezért írtam ezt a szürreális helyzetet, és tudom azt is hogy nincs helyi fogyás de ha valaki kalóriadeficitben,helyesen táplálkozva csakis lábedzést végezne, de azt keményen akkor az is letudna fogyni mindenhonnan az edzés hatására? (azt leszámítva hogy a lába lesz a legformásabb edzettebb). Csak kíváncsi vagyok.

2018. dec. 22. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megvan a megfelelő kalóriadeficit akkor mindenképpen bekövetkezik a fogyás "mindenhonna". Amúgy meg gondolj belle abba akik kerékpároznak versenyszerüen. Ők szinte csak mindig lábaznak ha úgy vesszük.
2018. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg,ez jogos!
2018. dec. 22. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem az edzés hatására fogysz, hanem a kalóriadeficit hatására. Rengeteg ember fogyott már nulla mozgással, mert keveset evett.

A lábedzéssel elég nagy izmokat edzünk, az még egész rendesen be is segíthet, persze mindenre kell edzeni s más edzés is kell, nemcsak erősítés.

2018. dec. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!