Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mikorra tervezitek elkezden...

Ti mikorra tervezitek elkezdeni a diétázást? És milyen aerob (vagy kardió) mozgást fogtok mellette csinálni, hány percig és hányszor egy héten?

Figyelt kérdés
2018. dec. 24. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Most végeztem vele, június elejétől ment. Nem kardióztam/aeroboztam.
2018. dec. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én 4 hónapja kezdtem, és inkább HIIT-et végzek mellette súlyzós edzést,de pihenőnapokon kb 2-3x végzek HIIT-et ha úgy érzem akkor egy lassabb intenzitású kardiot.
2018. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már elkezdtem. Tegnap volt az első nap. Jó esetben mindennap futnék mellé 40 percet viszont ma még edzeni se edzettem, szóval az edzést valószínűleg letolom itthon holnap hajnalban de azután már szinte biztos, hogy nem megyek ki futni.


Boldog Karácsonyt mindenkinek!

2018. dec. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Én január 14-én kezdem a vizsgáim miatt. Addig még megy a zaba, de utána jön a vasszigor.
2018. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!