Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés közben leadni a...

Tömegnövelés közben leadni a zsírt hasról?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, ha a hasamból szeretnék leadni, de közben tömegetnövelnék? Mindig elég könnyen híztam hasra és az a gond lényegében, hogy mikor tömegetnövelek és izmosodom, a fejlődő hasizom csak előrébbnyomja a hasamon a zsírpárnákat. Ha viszont csökkentem a tápanyagevitelt, hogy leadjak a hasamból, akkor többi testrészemből is fogyni fogok és izmot fogok égetni ott ahol izmosodni szeretnék. Tehát van valami mód így, hogy hasra hízm először, hogy ha nem is kockás legyen a hasam tömegelés közben, de ne legyen feltünő és zsíros?
2018. dec. 25. 02:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már zsíros ha a hasad akkor nem fog le menni róla tömegnöveles közben.Ahhoz diéata kell.Tömegnöveles es szálkasítás nem működik egyszere.Egyikhez kaloria plusz a másikhoz minusz.Lassan kellett volna tömegelned.Havi 1-1,5 kg.
2018. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Tömegnöveles es szálkasítás nem működik egyszere."


Én úgy tudom, hogy nem nagyon hatékonyan de működhet a két dolog. Szerintem egy jó szteroid kombó mellett fogyás közben is jönne az izom. Viszont gondolom te nem akarsz szteroidozni. Valamilyen szinten szerintem naturálban is működik, viszont akkor inkább vagy fogysz vagy izmot és zsírt építesz.


Boldog Karácsonyt mindenkinek.

2018. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 1-es szerinted még ki lehet küszöbölni, ha lassabbra állítom a tömegelést? Vagy mostmár le kell szálkásítanom és újrakezdenem?
2018. dec. 25. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!