Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kockás hasat egész évben csak...

Kockás hasat egész évben csak koksszal tudnak tartani a nők?

Figyelt kérdés

2018. dec. 25. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Ilyet igen: [link]

Ilyet nem: [link]

2018. dec. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Fenét!


Egyik barátnőm 45+, olyan a teste/hasa, mint a fiatalabbnak.

Annyi, hogy heti 2X jár kicboxra. Nem olyan kemény, harcosra, inkább olyan harcmentesebb, csajos edzésre.


Kaja ÉS sport.

2018. dec. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jó táplálkozással és edzéssel meglehet tartani szerintem egész évben. Gondolj bele ha annyit eszel nagyjából mint amennyit felhasználsz, akkor marad a formád hosszútávon. Amennyiben nincs a nő nagy kalóriadeficitben se nagy kalóriatöbbletben, akkor szerintem maradhat a kockahas egész évben. Nekem van egy ismerősöm bár ő férfi és nem is ismerem annyira de olyan 5-8% a testzsírja egész évben, csupa ér a csávó állandóan és naturál.


Boldog Karácsonyt mindenkinek.

2018. dec. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen
2018. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdezem, mert nekem csak kb 3 hétig volt kockás hasam, de akkor is majd' éhen haltam és az edzések sem mentek túl jól. Vajon ez genetika függő is? Nem vagyok kövér, olyan 20% körül van a tzs%-om alapjáraton.
2018. dec. 25. 22:42
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

2. vagyok.


Igen, ahogy írtam ez genetika függő is, de a kaja rohadt sokat számít! Nem éhezni kell, hanem minőségi módon táplálkozni és nagyon nem mindegy, hogy mit sportolsz!

A küzdősportok, sokkal szebb izomzatot adnak egy nőnek, mint a gyúrás, és más lesz az alkat is.


Nem tudom mit edzettél, de próbálj ki valami küzdősportot. Érezni fogod a különbséget.

2018. dec. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20-15%-nél szoktak már előjönni a kockák, a nőknél egészségesebb egy kicsit magasabb tzs, mint nálunk, nektek nem kötelező kockákat hordani. 12% tzs-ig nem kéne semmilyen gyengülést tapasztalnod, inkább az a bajod ilyenkor, hogy ingadozik a vércukrod. Nézd át milyen szénhidrátot eszel és próbálj olyanokat választani, amik lassabban, így egyenletesen szívódnak fel.
2018. dec. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 palilaci ***** válasza:

"A küzdősportok, sokkal szebb izomzatot adnak egy nőnek, mint a gyúrás, és más lesz az alkat is."


Ez netto baromsag. A tobbivel egyetertek.

2018. dec. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A komditeremben, ahová járok tartanak BJJ edzéseket. Talán kipróbálok egy olyat. De őszintén szólva cseppet sem szeretnék lila foltokat a testemre az ütésektől...
2018. dec. 27. 00:02
 10/10 palilaci ***** válasza:

BJJ-ben pont nincsenek utesek, ugyanis az egy a judobol kifejlodott, mas testharc stilusokbol elemeket atvett onallo foldharcrendszer.

Az izom meg nem tesz kulonbseget terheles meg terheles kozott. Akiket en lattam kuzdosport edzesen, sehogy nem neztek ki, kiveve azok akik edzenek mellette valamilyen erosito edzest. Termeszetesen az utobbiaknak a teljesitmenyuk is jobb volt.

2018. dec. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!