Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 77-ről fogytam le 53 kilóra:...

77-ről fogytam le 53 kilóra: milyen edzésekkel és étrenddel tudnék mell és hasizmot építeni?

Figyelt kérdés

Tapasztaltak tanácsát kérném, és tudom, van már ehhez hasonló kismillió kérdés de talán a helyzetem kicsit specifikusabb.


77-ről mentem le 53-ra. A haskockák már kicsit látszanak alapállapotban is, annyit fogytam. Ezeket szeretném kidolgozni, valamint egy nagy mellizmot, persze ezzel együtt a karomra is megy fel..stb ezt tudom, de arra lennék kíváncsi hogy:


1. Milyen étrenddel érhetem el hogy a hasra ne nagyon hízzak fel de az izmok épüljenek?


2. Milyen edzéseket csináljak?


Fontos szempont: otthon megoldható edzési formák, gyakorlatok kellenének. Van 2 db 10 kilós egykezes súlyzóm, meg kisebbek is.



2018. dec. 26. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Napi kb.90-100g fehérje,50g zsír, szénhidrátot pedig úgy lődd be,hogy havi 1-1,5 kg jöjjön fel rád. Inditsd pl. 3g/ testsúly kg, ha nem nőssz havi 1 kilót,noveld a ch bevitelt. Ki kell tapasztalni. Otthon ilyen kis súlyzókkal nem lesz nagy mellizmod, kéne menni terembe. Kezdetben heti 3 nap, teljes testes edzés, fekve nyomás,guggolás,evezés,mellről nyomás,felhúzás,állva bicepsz, koponyatörő, has+vádli. Mindenből 3-4 sorozat, 8-10 ismétlés. Edzesnapok között 1 nap pihit tarts. Ezen kívül olvass sokat a témában. Powerbuilder.hu pl.
2018. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Hogy zsír hova fog feljönni az genetika függő. Belőtt etrenddel, és enyhe kaloriaplusszal tudod minimalizalni a zsirosodast.
2018. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!