Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok nekem aerob edzést...

Tudtok nekem aerob edzést mutatni?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy youtubeon sokat keresgéltem de mindegyik aerob edzés vegyítve volt magas intenzitással azaz olyan mintha egy óráig HIIT edzést végeznék és ugye mind tudjuk nem tesz jót az izomzatnak (izomvesztés). Mindenhol csak kardio edzés meg HIIT van de én aerobot szeretnék legalább egy 40 percet vagy 1 órát végezni mert az utolsó pár kg zsírpárnával küzdök és olvastam hogy nem valószínű hogy a HIIT edzés segít,lehet hogy az aerob mozgás az ami ideális ilyen esetben.

2018. dec. 28. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lassú kocogás legalább 40 percig, "beszélgetős" tempóban. Ennél jobb nincs.
2018. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 palilaci ***** válasza:
A kaloriadeficit segit. Minden mozgas kaloriat eget. Az anyagcserefolyamatok pedig allandoak. Just sayin'
2018. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó bringa jó távon naponta, szintén a mondatnyi levegőt tartva.
2018. dec. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Allitolag palikacus nagy szaki a rubint Réka féle aerobikban tőle kellene kérdezni
2018. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!