Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet izmot építeni...

Hogyan lehet izmot építeni anélkül, hogy zsírosodnánk?

Figyelt kérdés
Lehetséges. Volt egy ilyen osztálytársam. Kb 16 évesen kezdett el komolyan gyúrni, és 19 éves korára volt kb 40 centis bicepsze. Persze nem ez a lényeg, hanem, hogy már 15 évesen is volt kockás hasa, kidudorodó erei, és ez alatt a három év alatt soha nem tüntek el a kockái. Vagyis nem zsírosodott. Lehetséges, azért mert ilyen korban ez így van? Azt is hozzá kell tennem, hogy sokat evett, és gyúrás mellett focizott is. Nem kokszolt.
2018. dec. 28. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha normális tempóban akarsz izmot építeni, egy icipicit zsírosodni fogsz.

Ha tudod a napi kalória szükségleted akkor menj afölé 3-500 kalóriával (inkább 500 ha kezdő vagy, mert ilyenkor még nagyobb sebességgel nő az izom)

És persze figyelj az elegendő mennyiségű fehérjére..

kb ennyi.

2018. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült. A titok, sok ch, sok fehérje és kevés zsír. Nem tartottam be az 1g/ttkg zsírbevitelt, kb 0.5-t vittem be.
2018. dec. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!