Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A jobb karom éjszakánként...

A jobb karom éjszakánként rendszeresen "el szoktam aludni", annyira, hogy teljesen kimegy belőle a vér. Ilyenkor mekkora mértékben pusztulnak az izomsejtek az oxigénhiány miatt?

Figyelt kérdés
Elég gyakran úgy alszom, hogy pont a jobb karomat nem érzem egyáltalán, amikor felébredek reggel. Annyira, hogy mozgatni sem tudom perceken keresztül. Totál nem tudom mozgatni, azt sem érzem, ha hozzányúlok. Nyilván oxigénhiányos állapotba került a karom, mert úgy feküdtem rajta, hogy nem jutott vér a karomba. Ilyenkor mennyire sínylik meg az izomsejtek? Lesz-e maradandó károsodása a karomnak? Több izomsejt sem pusztult el emiatt? Ha nem, miért nem? Mely esetben pusztult volna el több?
2019. jan. 2. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy ettől pusztulnak-e az izomsejtek, de az "elfekvés" lehet attól is, hogy túl kemény a fekhelyed.
2019. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 palilaci ***** válasza:
Gyorsan kihasznalnam az ilyen lehetosegeket ahelyett, hogy kerdeseket irkaljak ki (if you now what i mean)
2019. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem értem mire gondolsz..
2019. jan. 2. 17:39
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Nincs merevedési problémám, ezért nem szükséges a karomból kiszorítani a vért, hogy felálljon a f*@*szom. Úgyhogy kérlek ne sérts meg ilyennel. Ha netán erre céloznál. Ha nem, akkor vedd semmisnek, amit írtam.
2019. jan. 2. 17:44
 5/15 anonim ***** válasza:
Arra célzott, hogy ha elvan zsibbadva a karod és úgy vered, az olyan mintha más csinálná.
2019. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amíg szar az étrended, ilyeneken ne agyalj. Főleg ne naturálban :)
2019. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#5 Teljesen mindegy, mivel ilyenkor egyáltalán nem tudom megmozdítani a karom. Még az ujjaim sem, totál nem mozdul. Ezért is ijedtem be. Az egy dolog, hogy elzsibbad, de hogy percekig mozgatni sem tudom az egész karom, az azért ijesztő. És ez már nem először fordul elő.
2019. jan. 2. 22:06
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem amputáltasd.
2019. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sőt, nem is elzsibbad. Hanem teljesen érzéketlen lesz.
2019. jan. 2. 22:08
 10/15 A kérdező kommentje:
#8 Meglátom mennyire lennél vicces kedvedben, ha 5 percig nem tudnád mozdítani az egyik karodat miután felébredtél!
2019. jan. 2. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!