Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a dirty...

Mi a véleményetek a dirty bulkingról?

Figyelt kérdés
Esetleg étrend tervezésében tudnátok segíteni?

2019. jan. 3. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, személyre szabottan állítok neked össze 8000ft edzésterv+étrend. Paypalon keresztül le tudjuk bonyolítani.
2019. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tesó köszi szépen, de kicsit olcsóbb ajánlatra gondoltam, mondjuk ingyen.
2019. jan. 3. 18:38
 3/10 A kérdező kommentje:

Nyamnyam

[link]

2019. jan. 3. 18:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Az hogy ez csak egy kifogás az embereknek, hogy minden szart összeegyenek...
2019. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Inkább eszek össze minden szart, minthogy minden jó dolgot megvonjak magamtól és sose éljek igazán. Kit érdekel, hogy nem látszik a strandon mind a 8 kocka és nem lehet sajtot reszelni a hasamon? Engem nem. Meg mást sem. Ettől függetlenül még lehet átlagon felüli fizikumom és erőnlétem, ami bőven elég. Kicsit nevetségesen fest, mikor randi közben a csávó előkapja az étteremben a műanyag dobozait, és folyton az időt lesi, hogy mikor kajálhat.
2019. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
A tomegeles elejen meg tisztan kajaltam, aztan egy ido utan nem erdekelt. Most szivom a kovetkezmenyeit 😂
2019. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 végre egy józan hozzáállás. :)
2019. jan. 3. 20:27
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Lehet big mackel meg tábla csokival is 3-500kcal kalóriapluszt kreálni, ha ez a vágyad.

Felesleges annyi zsírt magadra szedni

2019. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És ha nekem pont a full száraz kockás has tetszik és akkor érzem magam valakinek ha +90kg is sajtot lehet reszelni rajtam mert engem ez érdekel?

Akkor mivan?

2019. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

Igazi férfiak csinálnak Dirty bulkingot.


Jó kis meló utan pörkölt nokedlival! Reggel pékáruk, délben meg valami felvágott friss fehérkenyérrel.


Es megis nagydarab férfias fizikumom van...

2019. jan. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!