Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek, mire...

Mi a véleményetek, mire kellene rámennem jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi. Mit gondoltok a fizikumomról, mennyire jók az arányok ? Mire kellene egy picit jobban rámennem. 4 éve edzek 175cm körül vagyok 69kg.

Az utóbbi időkben picit megtorpant a fejlődés való igaz, kisebb súlyokkal edzek lehetséges hogy emiatt is következett ez be. Viszont egy ideje már edzegetek, és ugye mindent képes vagyok megtenni a fejlődésért, mert szeretnék versenyezni is későbbiekben. Úgyhogy véleményeket szeretnék, és egy kis "ajánlót" amivel a már-már naturálban megszorult fejlődésemet ki tudom küszöbölni. ( Igen jól meggondoltam, hajlandó vagyok kockáztatni) Ez erről szól. SZép estét mindenkinek.

(Trollok légyszíves kíméljetek, enm fogok nektek válaszolni.)



2019. jan. 3. 21:44
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
2019. jan. 3. 21:44
 2/53 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem eléggé jók az arányok, hátsó váll talán egy picit túl fejlett. Többször edzel hátsó vállra egy héten?

Tömeg okés, szárazságot egy lehelletnyire még vidd le. Milyen kategóriában szertnél versenyezni, és mikor?

Tudod hogy testépítés nincs dopping nélkül, gondolom erre is értetted a kockáztatást?!

2019. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
Esetleg szembol nincs kep? Szerintem a mell es a kar elegge le van maradva. De ebbol a pozbol eleg nehez velemenyt mondani.
2019. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%

Már megbocsáss de itt még naturalban is bőven van hova fejlődni.

(persze ha nem trollkodsz. Mostanába nagyon elszaporodtak)

2019. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

Küldök szemből is akkor, köszi a segítséget.

Naturálban már 4 éve edzek, nem hiszem hogy tudok még fejldőni, és mondtam hogy hajlandó vagyok kockáztatni :D

2019. jan. 3. 22:06
 6/53 anonim ***** válasza:
Te most trollkodsz? Nagyon unalmas mar. Minek akarsz koxolni ehhez a testhez. Nagyon keves ez még... (mar ha tenyleg te vagy a kepen)
2019. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Ember, mondtam. Vagy nem tudsz olvasni? 4 éve edzek folyamatosan. Egyébként is csak valami kis pluszra gondoltam. HMB-Kreatin vagy valami.
2019. jan. 3. 22:11
 8/53 A kérdező kommentje:
És köszi szépen a biztatást, teljesen leromboltad az önbizalmam. Kevés. Tudod te honnan indultam. Milyen nehéz volt...
2019. jan. 3. 22:11
 9/53 anonim ***** válasza:

Ha négy éve edzel és csak ezt érted el akkor valamit nagyon szarul csinálsz. Egy év után (kox nélkül mielőtt letámad a sok barom) jobban néztem már ki.

Azt meg, hogy neked milyen nehéz volt, az áhított versenynek a bírái kb pont le fogják szrni.

2019. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

És te szedtél fehérjét? Hogy csak így menőzöl hogy te már egy év után jobban néztél ki..

Különben meg mondtam miért vagyok most picit kisebb. Kicsi súlyokkal edzek most.

2019. jan. 3. 22:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!