Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Probléma ha a csirkéhez picit...

Probléma ha a csirkéhez picit később eszema rizst?

Figyelt kérdés

Tömegnövelés a cél, viszont csirkemellet megeszem a rizst csak utána kb 20perccel. Ez mennyire probléma szerintetek?

Napi bevitel számít tudom.


2019. jan. 3. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj.

Habár nem nagyon értem miért. Nincs az az isten hogy én le tudjam nyomni a csirkét magában.

De kinek a pap, kinek a paplan.

2019. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sok egyszerre. 300g csirke 150g rizs.

(Nem egyben viszem be a napi bevitelt félre ne értsd, ebből az étkezésből van 3-4x egy nap)

2019. jan. 3. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Na ezért is mondják, hogy együnk 6-7-szer is akár, mert csak 3-4 étkezésre osztva a napi bevitelt, lehetetlenül nagy mennyiségeket kapunk.


A másik, hogy ezeket nyugodtan rakhatod egy tányérra és eheted sokáig. Ha leülök pl. a gép elé enni, akkor nálam is eltart egy étkezés fél órán keresztül is, ahogy eszem a falatokat. Tehát ezt a különevést most megint nem értem, mi értelme, ahelyett hogy egy tányéron lenne a kaja és ugyanúgy megennéd annyi idő alatt.

2019. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerre kell.
2019. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3: Ez azért ember és diéta kérdése. Én napi 3 étkezésnél kapok lehetetlenül pici étkezéseket (s ezt hallottam már nálam nagyobb, izmosabb, aktívabb emberektől is). Hiába eszem vizesebb rizst vagy sok zöldséget, attól még nem laktat sokkal jobban...


Nem probléma, kérdező, a napi összbevitel fontos leginkább. Bár érdekes dolog magában enni a rizst, én simán megteszem a kedvenc típusommal, de más ilyen elvetemülttel még nem találkoztam.

Egy finom csirkemell príma lehet magában (ha az ember olyan, persze). Azt hittem, utálom a csirkemellet, de karácsonykor anyós csinált s mint az álom...

2019. jan. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A rízzsel nekem sincs bajom, az egyik kedvenc köretem.

De a csirkemell... Fuhh.

Próbálom is minél jobban kiszorítani a diétámból.

Maradok a halaknál meg a száraz sertés/marhánál...

2019. jan. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!