Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfelelő táplálkozás megvan....

Megfelelő táplálkozás megvan. Edzek mindennap tömegelni szeretnék.60kg vagyok 168cm fiú.3 hónapja edzek Milyen táplálék kiegészítőket vegyek? Amik ilyenkor a legfontosabbak Összeállítanátok nekem?

Figyelt kérdés

2019. jan. 4. 12:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Fehérje por, ha nem tudod bevinni a megfelelő mennyiségben. De a szilárd kaja még mindig jobb.

Ami ténylegesen, bizonyítottan hatékony, az még a kreatin.

Mást felesleges.

2019. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2019. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 BlackHavok válasza:

Kreatin tényleg sokmindenkinek használ, de nálam pl nem, pedig betartottam minden szabályt, szóval az én esetemben pénzkidobás volt. Ami viszont segített edzés közben az a BCAA vagy glutamin.

Egyébként ahogy az első írja, ha tényleg megfelelő a táplálkozásod, akkor fehérje se kell, persze előfordulhat, hogy nincs időd kajálni, vagy valami olyankor érdemes bedobni egy turmixot.

Amit igazán alap dolognak tartok az egy multivitamin, egy kálcium-magnézium, meg esetleg valami izületvédő.

2019. jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Igen, van pár10% ember (nem emlékszem pontosan, 30-40 körül) akiknél nem hat.

De annyira nem drága, veszel egy kilót pár ezerért, az töltéssel együtt is kitart 2 hónapig, azalatt bőven ki lehet tapasztalni, hogy hat-e.

Bcaaról nemrég találtam egy kutatást ami szerint tök hasztalan, de tényleg néhányaknak szokott segíteni (placebóként) Ártani val'szeg nem árt.

2019. jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És milyen kreatint vegyek?

2019. jan. 4. 13:41
 6/19 anonim ***** válasza:
Trans-X Professional
2019. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha megengedheted magadnak akkor mindent. Viccen kívül,mindent! Nem hiába van több száz termék a polcon.

Ha személyes ajánlóra vagy kíváncsi, először én is a fehérjét javasolnám. Természetesen csak növényi eredetűt pl borsó,rizs vegyél. Azután vehetnél, bcaa,hmb,tst fokozó.

Egyedül multivitamint ne vegyél, mert az tényleg pénzkidobás. Nem fogsz tőle semmit sem érezni, csak azt hogy 5k minuszban leszel.(MUlti pro plus pl.)

2019. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Gaspari halodrolt ajánlanám még. Ez egy csúcsminőségű anabolizátor, mindenféleképpen megéri ebből pár dobozzal bedobni.
2019. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én pedig a lap pharmától ajánlanám az anadrolt.

Bioteckhes anadroltól picit jobb, azt mondják.

2019. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Azok is jók. Egyszerűen fantasztikus termékek vannak a piacon. Aki manapság nincs kipattintva azt nem is értem. Az barlangban él? Minden lehetőség adott.
2019. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!