Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak szerintem hord össze...

Csak szerintem hord össze Drugs Bunny rengeteg butaságot?

Figyelt kérdés

Ha a szakmai hozzáértését nézzük, a Sárga Kapszulában


elég sok vitatható dolgot ír:

-fehér kenyér rossz, rizs rendben

-izoláció mindenek felett

-nyújtásról szinte semmi

-zsírből nagyon keveset ajánl

-ha már ilyen mennyiségű rizst ajánl, nem ártana felhívni figyelmet a túlzott ch fogyasztás veszélyeire

-ha a cukor rossz, akkor a jumbo meg a dextróz miért jó?

- a fehérje- és kalóriajánlás meg túl általános

-nem értem, miért kell több gyakorlatot csinálni egy izomra


mindegy, nem sorolom tovább, amiket állít, azoknak külföldi testépítő oldalakon írtak ellentmondanak


de más témákban is mintha összevissza beszélne. sokáig hallgattam a BB rádiót, de már egyszerűen képtelen vagyok végighallgatni.

Állandóan a facebookozókat szidja, de ő is ugyanúgy felrak képeket arról, hogy pl. mit csinált kutyája, meg mit evett, csak a twitterre.


Szidja az egyetemistákat, újságírókat, miközben „higyje” és hasonló durva helyesírási hibákat vét, és hogy őszinte legyek, nekem úgy tűnik, hogy a motorokon kívül semmilyen témához nem árt igazán.


Pl. kár tagadni, hogy a migráció valós probléma, ő viszont teljesen megette a kormánypropagandát.

stb stb stb.



2019. jan. 5. 09:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Én nem olvastam, de ha tényleg ilyeneket ír, akkor vannak problémák. Főleg hogy itt nagyon sokan azt ajánlgatják.
2019. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a buta kapitalista világ miatt lett ilyen. Vannak akik nem tudják ezt feldolgozni. De ez érthető is.
2019. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%

Drugs Bunny hiteles.

Legalábbis ezerszer hitelesebb mint a gyakorin észt osztó alakok (76%, lazylover, palilaci, catchcarp20...).

Bunny legalább vállalja magát! Olyan amilyen, de vállalja.

2019. jan. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%

Senki nem tökéletes, a világon mindenkibe bele lehet kötni. Sőt, valaki minél többet mond, minél több dolgot tudsz róla amit mondott, annál nagyobb eséllyel találsz valamit, amibe beleköthetsz.


Bunny nem tudom hány ezer-tízezer órányi hang-, videó-, szöveg anyagot tett fel magáról, a gondolatairól a netre. Nahát, ebben vannak dolgok, amibe bele lehet kötni? Ki gondolta volna?! Csak nem ugyanígy lenne ezzel minden más ember is a világon? Te is. Te is. Te is.


Arra bőven jó, hogy a fogalmatlan kezdőknek az alapokat megadja. Nem kell istenként tisztelni, akinek van esze és érdekli annyira a testépítés az úgy is elkezd máshol is olvasgatni, fog találkozni Bunny-étól eltérő véleményekkel és kialakíthatja majd a saját álláspontját is.

2019. jan. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Olyan ember nincs, akivel mindenben egyet lehet érteni.
2019. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
Elég csak ránézni, úgy néz ki mint egy telerakott búvárruha. Aki ért hozzá csinálja, aki nem ért tanítja.
2019. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Lazy Lover ***** válasza:
Csak szerinted...
2019. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

hát nem sok hasznos válasz érkezett, inkább csak a szokásos mellébeszélések.


# 4/7


ja, csak DB ALAP dolgokban és is téved, sztem egy "testépítő szakértőtől" kicsit vicces, hogy nem tudja, mi az aerob, vagy azt se tudja pontosan megfogalmazni, h miért jó rizs, ha a fehér kenyér nem.


azon meg jó röhögtem, h vki azt írta, h hiteles :DD


hiteles egy olyan ember, aki folyton saját magát cáfolja meg? aki a kapitalista világ ellen szónokol, közben meg a semmit nem érő szájtekes sz-rokat akarja rásózni az emberekre? vagy aki beszteroidozva járt drogmentes maratonokra?


az azért látszik, h akármennyi hülyeséget hordhat össze, egy stabil rajongói mag akkor is megmarad.

2019. jan. 6. 07:25
 9/22 anonim ***** válasza:
22%
Csak úgy süt rólad az irigység.
2019. jan. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Lazy Lover ***** válasza:
Mert szerinted ki hiteles? Pumped gabó vagy ki...
2019. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!