Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért lettek itt ennyire...

Miért lettek itt ennyire belebolondulva az emberek a szójafehérjébe meg vegánságba?

Figyelt kérdés
2019. jan. 5. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Mert menő, ez a trendi ma. Igazából más normális oka nem nagyon van. Jön itt a sok insta p...tsa azzal, hogy az állatok jogai meg stb, ha annyira az állatokért élnének, menhelyet alapítanának nem műmellük lenne. Plusz ide a rozsdás bökőt, hogy egy átszopott részeg bulis estén azért le-le csúszik egy gyros.

Lehet utálni.

2019. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Mert van ehy troll aki 120 kulonbozo kerdest tesz fel errol. Meg kommental mindenhova.
2019. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert a gyakori kérdések moderátorai nem értenek a testépítéshez és nem tudják eldönteni, hogy ki ír normálisan és ki az aki biztosan csak trollkodik és szándékosan hülyeségeket ír.
2019. jan. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez a testépítés jövője.
2019. jan. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Most elég nagy nevek, kutatók rájöttek hogy a növényi dolgok vélra vezetőbbek. Fene tudja, egy próbát megér mindenkinek. Én is átálltam 2 napja. És hát ezt az érzést ezt ajánlom mindenkinek hogy élje át.
2019. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5. Hurutos hasmenés? :D
2019. jan. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Komolyan mi van veletek? Az elmúlt pár napban kb. Tizedjére, hogy hasmenéről fantáziáltok. Ez beteg.
2019. jan. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Növényi alapú táplálkozásról azt írják bármennyit ehetsz nem hízol el, sok fogyni vágyó áttér ilyen kajálásra mert az éhezős diétákkal nem értek el semmit. Az hogy kevesebb állatot ölnek le hidegen hagyja szerintem a többséget.
2019. jan. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

"Az hogy kevesebb állatot ölnek le hidegen hagyja szerintem a többséget."



Ezért mondjuk javasolnám a legközelebbi pszichiátriai gondozó felkeresését mert valószínűleg súlyosan veszélyes vagy a társadalomra.

2019. jan. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

"Növényi alapú táplálkozásról azt írják bármennyit ehetsz nem hízol el"


Na ez a kőkemény fäszság, sokan ezt szopják be. Aztán meg az összes bemagyarázza magának, hogy jajj jobb a közérzete, meg egészségesebb lett, meg minden hülyeség, közben meg csak magukat próbálják győzködni, hogy nekik miért jó az, ha nem esznek állati eredetű dolgokat. Nekem nincs bajom a vegákkal, ő dolguk, azzal viszont van bajom, hogy kivétel nélkül az összes osztja az észt, hogy a kurvä anyámér eszek húst, miért nem vagyok normális, mint ők.

2019. jan. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!