Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Hány szem szőlőcukrot kell megenni edzés után? Függ a testsulytól? Hirtelen sokat fogytam, és szeretném visszanyerni a sulyom. Hallottam, h edzés után szőlőcukrot kell enni vagy banánt.

jan. 6. 09:56  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Banánt ne egyél! Láttam a tvben, hogy az országúti kerékpárosok banánt ettek. Beindítja a katabolikust. Azért olyan veznák a bringások mint egy versenyagár.

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont jan. 6. 09:59 Privát üzenet

Miért nem tudsz keresni???

Ezerszer leírtuk. Edzés utan 50g szőlőcukor !!! De ha van penz Vitargo ez nem kerdes. Banánt hagyd a majmoknak, edzés utan az nem jo.

Ja es fehérje is kell, legalabb hidrolizatum tejsavobol vagy növényi fehérje pl borsó szerintem a legjobb.

Mindezt 30 percen belul edzés utan !!!

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont jan. 6. 10:01 Privát üzenet
Xdddddd

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont jan. 6. 11:11 Privát üzenet
Vegyél egy konyhai mérleget ha még nincs és azon mérj ki kb 50 grammot. (A szőlőcukor általában 80%-os cukortartalmú, 50 g-nyi anyagban lesz kb 40 g tényleges szőlőcukor) Ilyen nincs az edzésben, ahol mindent súlyra, grammra kimérünk, hogy "hány szem".

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont jan. 6. 13:14 Privát üzenet
57, és mi a maradék 20% a szőlőcukorban, mesélj :D

A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont jan. 6. 15:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszonom a válaszokat.

50 gram?az durva...most mértem ki és 3 db szőlőcukor 4 gramm.akor egy egész zacskonyit kéne megenni edzés után?

A banánt egy Youtube videoban láttam és egy edző monta.

Az se igaz?Amugy a banánt nem is bírja a gyomrom.

# 6/11Időpont jan. 7. 12:49 Privát üzenet
Persze, hogy nem bírja. Nem férfiembernek való az.

# 7/11Időpont jan. 7. 13:07 Privát üzenet

Igen! En regen husklopfoloval osszetortem a szolocukrokat a csomagoláson keresztül es ment bele a shakeba!

50g kell!

Tejsavobol egyedul a hidrolizatum er valamit, nem sokat... De én inkabb borsofeherjet ajánlom!

# 8/11Időpont jan. 7. 14:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az lehet,de én lány vagyok:-))))

# 9/11Időpont jan. 7. 14:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nemrég vásároltam rízs-zöldborsó fehérjét.Még nem probáltam ki.Remélem az is jo lessz,nem?

# 10/11Időpont jan. 7. 14:53 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az erőlködés, gyuras miatt szem romlás lehetséges?
Pécsen van olyan testépítő /szem. Edző aki gerincsérv mellett tudna dolgoztatni, erősíteni kvázi gyógytornás edzés/izomépítésben segíteni?
Kidagadó erek edzésnél?
Magas a vérnyomásom és brutálisan bevérzik a szemem?
Beszedtem 100 szem danabolt és most szedek be mellé szemes kreatint és 100%os fehérjét. így ugye nem fog lemenni a dana amit hozott?
Crea Combat szedése jó úgy hogy 2 hónapig 2 szem edzés elött 3 utánna, aztán 1 hónap szünet és elölről? Illetve mi a véleményetek a termékről?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!