Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatintól gyengébb?!

Roberto00 kérdése:

Kreatintól gyengébb?!

Figyelt kérdés

Egy hete vettem a Scitecben King Kreatint, kapszulásat, edzés előtt egy órával vettem be 2 kapszulát szénhidráttal. Fele annyira sem birtam az edzést, mint amúgy bírnám. Elhagytak az izmaim, 30 fekvő után egyszerűen összeroskadtam, kapkodtam a levegőért. Ez most miért van? Tapasztalt mar ilyet valaki? Egy éve intenzíven edzek szoval van egy kis tapasztalatom.


Víz rendben van, 3-4l per nap.



2019. jan. 6. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egy alkalombol meg nem vonnek le kovetkeztetèseket...

Egyebkent lehet h nem toleralja a kreatin bevitelt a szervezeted.

Biztos vagy benne hogy kell a kreatin??? Egy ev edzes utan mèg nem hinnèm...

2019. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Szőlőcukorral kell bevenni.
2019. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%

Biztos nem az miatt van. Scitec termék, tehát a minőség garantált. Valami más lesz az oka.


Valószínű az amit az előző ír, a gyors ch hiánya.

2019. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Víz rendben van, 3-4l per nap."


Miért, 60-80 kiló között váltakozik a súlyod folyamatosan?


----


Olvastál a kreatin kétféle alkalmazási módjáról? Mi az hogy két szem edzés előtt? Ezek a csodás mértékegységek. Abban hány gramm kreatin hatóanyag van? A kreatint lehet használni feltöltés szerűen, amikor talán ilyen 15-20 grammot viszel be egy rövid időn keresztül és aztán szinten tartasz egy darabig, de lehet kicsit hosszabb ideig is, amikor folyamatosan ugyanannyi mennyiséget viszel be (talán 10 grammot egy nap). Utána lehet olvasni 1-2 oldalon ezeknek, hogy hogyan kell a kreatint jól használni, nem nehéz.

2019. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%

Mit nem lehet érteni azon, hogy kapszula? Ha azt írja a dobozon, hogy 2 kapszula akkor annyit kell fogyasztani.


De te 57 biztos sokkal okosabb vagy mit a legnagyobb nevű táplálékkiegészítő cég munkatársai. Hogyne.

2019. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Abban viszont igaza van 57-nek, hogy nem lehet tudni, hogy a kapszulában mennyi a kreatin.
2019. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
Minek akarod tudni. 2 darabot ír a doboza akkor annyit kell beszedni.
2019. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Az azért nem semmi, hogy a #6 igazat ad 57 nek. De ő az 57 es. :D


Disszociatív személyiségzavar?

2019. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem. Csak azonos százalék. Nem vagyunk egy személy :D
2019. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
4 kapszulat kell beszedni egy nap, az egy adag, es az 5g kreatinnak felel meg. meg volt a ch is, szoval nem ertem mi a baj. probaltam meg anno a monohidratot, ugyanilyen sikerrel. nem tudom mi a teendo
2019. jan. 6. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!