Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Hogy lehet ilyen alakot elérni edzéssel/ fogyókúrával?

nagy formás fenék, mellék vékony lábak, keskeny derék.

[link]

hiába fogyok/hízok. Edzem bármit... vékony a derekam, lapos a hasam, nagy a fenekem. Ezekért dolgoztam és büszke is vagyok rá. Viszont a combom és a karjaim vastagok.. főleg a combom zavar és nem tudom mit kéne csinálnom

jan. 6. 14:55  Privát üzenet  

A válaszok

Most hogy nézel ki? Ilyesmi (nyilván kevesebb izommal)?

[link]

Genetika egyébként, lehet ha minden izmod leadnád és koplalnál, akkor is vastagabb lenne a lábad.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 6. 15:35 Privát üzenet
Sportolással és helyes táplálkozással általában jobb alakot és nagyobb változásokat lehet elérni, mint amit a lusta emberek hangoztatnak, de azért tényleg vannak bizonyos genetikai határok, amiket nem lehet meghaladni. A csontok vastagságán vagy az izmok tapadásán, formáján nem lehet változtatni.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 6. 15:40 Privát üzenet
Fogadd el

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 6. 15:43 Privát üzenet
Fél évig végezz könnyű fizikai munkát rész munkaidőben és csak a fizetésedből finanszírozd a lakhatásod és étkezésed.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 6. 17:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen eredményt lehet elérni 1 év alatt rendszeres konditermi edzéssel, és rendes kajálással?
Heti 2 súlyzós + 2 sajattestulyos edzessel mit lehet elérni?
Ha fogynom kell, de ezt nem fogyókúrával, hanem helyes táplálkozással és mozgással akarom elérni, akkor is fogyni fogok mellből?
Hogyan tudnék lefogyni 5kg-ot 1hónap alatt? Most 65 kg vagyok 17 éves. S régi célom az 55kg-elérése persze ezt hosszabb fogyókurával szeretném elérni! Hogy teljesíthetem a célom?
Milyen edzéssel, illetve fogyókúrával lehet elérni ezeket a csíkokat csípőnél?
Milyen fogyokuraval lehet elerni a legnagyobb sulycsokkenest?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!