Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet ilyen alakot...

Hogy lehet ilyen alakot elérni edzéssel/ fogyókúrával?

Figyelt kérdés

nagy formás fenék, mellék vékony lábak, keskeny derék.

[link]


hiába fogyok/hízok. Edzem bármit... vékony a derekam, lapos a hasam, nagy a fenekem. Ezekért dolgoztam és büszke is vagyok rá. Viszont a combom és a karjaim vastagok.. főleg a combom zavar és nem tudom mit kéne csinálnom


2019. jan. 6. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Most hogy nézel ki? Ilyesmi (nyilván kevesebb izommal)?


[link]


Genetika egyébként, lehet ha minden izmod leadnád és koplalnál, akkor is vastagabb lenne a lábad.

2019. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sportolással és helyes táplálkozással általában jobb alakot és nagyobb változásokat lehet elérni, mint amit a lusta emberek hangoztatnak, de azért tényleg vannak bizonyos genetikai határok, amiket nem lehet meghaladni. A csontok vastagságán vagy az izmok tapadásán, formáján nem lehet változtatni.
2019. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Fogadd el
2019. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fél évig végezz könnyű fizikai munkát rész munkaidőben és csak a fizetésedből finanszírozd a lakhatásod és étkezésed.
2019. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!