Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Mennyi idő alatt lehet 2 kiló izmot magadra szedni egészségesen?

48 kilós, 20 éves lány vagyok, és 168 cm magas. Szeretnék izmosabb felsőtestet viszont nem tudom hogy fogjak neki. Hány gyakorlatot és szériát kellene csinálnom egy edzés során. Egy edzés milyen hosszúságú kellene legyen. Mennyi kcal bevitel szükséges egy nap? És a kardió edzés mennyire kellene részét képezze a heti edzésnek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: tömegnövelés, izomnövelés, izom, kalória, edzés

jan. 6. 17:46  Privát üzenet  

A válaszok

-női fekvőtámasz lassan 3*15

-guggolsz, felállsz 3*6

-hasprés 3*10-20

-törzsemelés fekve, nyújtott kézzel 3*10

-oldalemelés súly nélkül egyenes és döntött derékkal 3*15 mindkét szögben

-nyújtott lábbal befekszel asztal alá, megfogod a lapját és szépen felhúzod magad amennyiszer tudod úgy, hogy a tested egyenes és a sarkad marad a földön, ezt is háromszor.

Gyalogolj minden nap 0,5-1 órát, egyél napi legalább 2000-2200 kalóriát. Az edzést csináld meg, az izomláz elmúltával eddz újra...kb heti 2-3 alkalomra fog kijönni. Mivel kezdő vagy 4 hónap alatt biztosan meglesz 2 kiló tiszta izom + némi víz/kevesebb zsír (ez könnyen le fog jönni)

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 6. 18:20 Privát üzenet
Danabollal például 1 hét. Master paharma danája elég jo most.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 6. 18:33 Privát üzenet
#2, összevesztél a tesókkal, hogy itt árulnod a cigány koxot? Vagy tán a lopott fából nem jön elég pénz?

A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 6. 19:38 Privát üzenet
Turinabol menjen inkább, az ndk úszónöknek bevált.

A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 6. 20:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi az infókat. Szerintetek ez jó edzésterv: [link]

# 5/5Időpont jan. 10. 06:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit kéne tennem hogy tömeget növeljek? Kb 2 hónapja kondizom heti 4* (53 kiló vagyok,15 éves 170cm) Rendesen eszem sőt rengeteget eszem egészségesen és változatosan. Szedek...
Lány vagyok,15 éves múltam.157 cm vagyok, és 48-9 kg. Mennyit kellene lefogynom, és hogyan tudnék? Viszonylag egészségesen táplálkozom, napi háromszor. Minden este szoktam futni másfél órát.
7 kiló fogyás, egészségesen?
Jo pár kilo sulyfeleslegem van igy a koleszterinem is felment ha egészségesen táplálkozom és lefogyok ujra normális ertekü lesz?
Nem fogyok. A súlyom áll. Diétázom 3 hete nagyon szigorúan, se liszt, se cukor, se tej, csak zöldség, húsok, víz stb. , nagyon egészségesen. Nem fogyok, a súlyom nem ment max 1...
17 éves fiú vagyok,89 kiló. Fogyni szeretnék de diétába nem akarok bele kezdeni mert azt olvastam hogy ilyen fiatalon az csak tönkre teszi a szervezetemet és inkább egyek...

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!