Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Hogyan lehetne kockahasam, és hogyan adjam le a zsírt a hasamról gyorsan? 16 éves fiú

Karatézok és szeretnék erősödni és hogy nyárra a strandon jól nézzek ki. Valamién edzés terv? Válaszokat köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témában: kockahas

jan. 6. 18:38  Privát üzenet  

A válasz
Spiropent, trenbolon, cytomel mehetnek. Nyárra anyád se fog rádismerni úgy ki leszel pattintva.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 6. 18:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi idő alatt lehet látványos kockahasam?
Tuti hogy már 100x megkérdezték de én is megkérdem: hogyan lehetne könnyen kockahasat csinálni? Jójó tudom hogy fekvőtámaszozzak de egy nap mennyit kéne hogy egy fél éven belül...
A hasamról nem akar lemenni az az 1-2 kiló, mit tegyek?
Hogyan érhetem el hogy szépen látszódjon a kockahasam?
Mennyi idő alatt lehet elérni azt hogy kockahasam legyen? Táplálkozni feherjedúsan nem hiszem hogy tudnék, merz a szüleim főznek rám, de fehérjeport szoktam inni
Lesz kockahasam?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!