Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt lehetne elérni?

Mennyi idő alatt lehetne elérni?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt lehetne elerni ezt az alakot ha teljesen ra kapcsolok a diétára es az edzésre? Most is egészségesen etkezem es edzek is de nyárra szeretném formába hozni magam. Egy 62kg/170 cm vagyok most. [link]
2019. jan. 6. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Genetikán sok múlik
2019. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Viszonylag gyorsan tudok fogyni es nehezebben izmosodni de alapvetően konnyen hizok
2019. jan. 6. 23:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jól edzel , eszel , regenerálódsz akkor nyárra lesz látszatja , de kép nélkül nehéz mondani .
2019. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok egyaltalan felvago lenni meg semmi sot egyaltalan nem vagyok elégedett az alakommal de most kb olyan alakom van mint Palvin Barbinak az idei victoria secret bemutatón . Hasamon Talan kicsit tobb a zsír
2019. jan. 6. 23:10
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem idei hanem a 2018as 😂😂 meg szoknom kell a 2019 et
2019. jan. 6. 23:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Én meg Orbán kecskéje vagyok :D
2019. jan. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan alakom van mint Palvin Barbinak.
2019. jan. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem az egyetlen a világon, akinek nincs olyan alakja, mint Palvin Barbinak, az lassan maga Palvin Barbi :D
2019. jan. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jobb lenne reális célokat kitűzni, és főleg nem másokhoz hasonlítani magadat, mint úgy, hogy az alakod olyan, mint Palvin Barbikáé (én meg akkor Adam Pfauét hozom) vagy olyan akarsz lenni, mint ez a csaj. Megsúgom, hogy neki be van húzva a hasa, és úgy nyomja kifelé a seggét, hogy majdnem összeszarja magát.
2019. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 év
2019. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!