Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen szteroiddal érhetek el...

Milyen szteroiddal érhetek el látványos fejlődést?

Figyelt kérdés
Szóval szeretném kipróbálni mit tudnék összehozni szteroiddal, mi a jó? Melyik rejti a legkevesebb kockázatot? Úgy gondoltam, hogy mondjuk 3 hónapig tolom, az dob annyit, hogy utána azt már meg tudjam tartani. Szerintetek?
2019. jan. 9. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Azt ugye tudod, hogy a nagy részét el fogod veszíteni?

Amúgy ilyen komolyabb kérdésekkel én már profibb fórumokra mennék, esetleg megkérdeznék egy normális, tapasztalat edzőt.

2019. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Anadrol, halotestin, danabol, trenbolon
2019. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha semmit se ertesz hozza akkor csak kar beled... ez nem ugy megy hogy beszursz heti 500at es kesz.
2019. jan. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%

Te figyelj már....éskü 2-3x újrakezdtem a bejegyzést, mert úgy felhúztam magam rajtad....Tudod mi a sztreoid mi a hatás mechanizmusa, összetétel? Vagy esetleg tisztában vagy legalább a mellékhat

Kezdjünk is bele:A kortikoszteroidok legjelentősebb mellékhatása, hogy hosszú távú, vagy nagy dózisú alkalmazás után hirtelen abbahagyáskor mellékvesekéreg-elégtelenség tünetei mutatkoznak.

Gondolom gimnázium 11. osztály embertan kimaradt nálad, de bepótoljuk :) !

Androgének , amik férfi nemi hormonok, (mellékvese kéregállományában term.), ezt a gondolatmenetemet rád bízom, hogy végig gondold mit okozhatsz magadnak...mondjuk legalább a genomod nem öröklődne tovább, amit elnézve a kommentet nem is biztos olyan nagy kár lenne :D ! Ha a továbbiak érdekelnek azért olvass utána !

2019. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Na a 4, nagy tudósnak hiszi magát de még fotón se látott szteroidot. Nulla fogalma van a dolgokról.
2019. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4 csak egy gyors emlékeztető

ne etesd a trollt

2019. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Figyeld toljátok nyugodtan gondolom ti vagytok azok a kigyúrt okos fickók a kondikból 😂
2019. jan. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi csak kigyúrtak vagyunk!
2019. jan. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ezért nem kellene rábeszélni másokat olyanra, amiről nem tudsz sokat...! Gondolom nem végeztél se vegyészként se gyógyszerészként és főleg nem orvosként!
2019. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na ezt benézted öreg! Vegyész vagyok :D
2019. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!