Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövéles a meglévő zsir...

Tömegnövéles a meglévő zsir elvesztése nélkül? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Kissé furán hangzik, de ezt szeretném. Mig más fogyni akart és karcsúsodni, én a hizással küszködtem. Genetikám miatt magas, évkony testalkatú vagyok. Tudjátok, aki mindig eszik és sosem látszik rajta. Olvasgattam a témában és arra jutottam, hogy ha formásodni akarok, akkor minden szempontból az edzés a legjobb ötlet.

Helyesen megszabott étrend, meg edzésterv, ezeket értem, csak azt nem, hogy mit tehetnék, hogy a meglévő 'zsirt' ne adjam le magamról, hanem ezen felül még egy kicsit izmosodjak, formásodjak?

Mióta dolgozom és ülő munkát végzek, persze sport nélkül (ősztől, autóval járok) sikerült felszednem 2-3 kilót, aminek köszönhetően a mellem is megnőtt kicsikét(mindig pici volt) amig többet mozogtam meg alig volt, tehát oda(és sehova) nem tudtam felszedni pluszt.

Szóval ennek igy most örülök, de tudom hogy az egészségem szempontjából nem jó ez igy. Elhatároztam, hogy edzeni fogok, és munkába is biciklivel járok majd ha az idő engedi (napi 2x5km)

Mi a titka, hogyan csináljam, hogy a meglévő 'zsirból' ne veszitsek, szóval konkrétan a melleimet ne veszitsem el? :)) 21n


2019. jan. 10. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Tömegnövelés során nem csökken a zsír, hanem nő. Tisztán izmot nem lehet felszedni.
2019. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor végülis ha nem szálkásitok majd, hanem csupán a tömegnövelésre állok rá, akkor csak gyarapodni fogok? :))
2019. jan. 10. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, értelemszerűen.
2019. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Andi80018 ***** válasza:
Próbálj ki egy testsúlyodhoz mért tömegnövelő étrendet.
2019. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!