Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miskolcon keresek 4,5 éves...

Miskolcon keresek 4,5 éves kisfiamnak olyan edzőt, aki egyéni küzdő sportot oktat?

Figyelt kérdés
Csoportossal nem volt jó tapasztalatunk. Ha tudna valaki segíteni benne, hogy hol találok ilyen edzőt?

2019. jan. 11. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
2019. jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja látom küzdősport. Akkor miért a testépítés rovatba. Mindegy is. Inkább építsen testet. Egy komoly fizikum jobb mint a küzdősport, elrettentő ereje van.
2019. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2# 😄😄

Kérdező: sztem ne add fel a csoportos edzes keresését, ha rossz az edző, váltani kell természetesen - de vannak jók is, jo közösséggel. Fontos h legyenek korabeliek is, akikkel lehet barátkozni - plane 4.5 évesen meg csak játékos birkózás es tornazas, bukfencek, stb. van, nem komoly “harc”.

2019. jan. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

Én is a testepitest ajanlom inkabb.


Mehet teljes test eloszor, edzés utan valami tömegnövelő por.


Kb. 1-2 EV utan lehet osztottan edzeni.

2019. jan. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Küzdősport jobb, hasznosabb.
2019. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Biztos le fogtok pontozni, de én inkább olyan sportot javasolnék ahol:

1. Nem “verekedésre” tanítják

2. Nem nyomorodik meg 20 éves korára

Ha azt akarod hogy a küzdősportokban később nagy előnye legyen fejlessze az egyensúlyérzékét és a hajlékonyságát pl. Szertornával vagy valamilyen csapatsporttal. De egy ilyen pici gyerkőcnek sem a kűzdősport sem a testépítés nem való.

2019. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Em én szeretném járatni. Ő van nagyon oda érte. Én csak szeretném a lehetőséget megteremteni, hogy kipróbálja. Nem szeretném semmi képpen ha később komolyabban folytatná a küzdősportot, de az szerintem nem árt a mai világba, ha megtudja védeni magát.
2019. jan. 12. 05:34
 8/10 wrestler56 ***** válasza:
4,5 és fél éves korban mozgásfejlesztést ajánlok. 6 évesen lehet a birkózást elkezdeni. Kezdésnek gyerekenek mindenképp a birkózást javaslom, ami abban a korban valóban elsősorban játékos mozgás partnerrel. Majd később gondolkozhatnak a váltáson, de gyereknél birkó az alap.
2019. jan. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nemaRendőrség ***** válasza:

>Ő van nagyon oda érte.

Nem pont azért van oda érte mert korabeli gyerekekkel lehet?

2019. jan. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az óviba egész nap saját korabeli gyerekekkel lehet. Valamint itthon is van két testvére. Ha ez lenne a háttérbe akkor nem akarna minden olyan műsort nézni, ami küzdősportról szól. Én abszolút nem voltam soha a küzdősport mellett, sőt... Kicsit elleneztem is. Ez magától jött. Próbálkoztam át vezetni úszás, tánc, tenisz(én teniszezek), jégkori... Szinte mindent, próbáltam bevetni, de nem érdekli más.
2019. jan. 13. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!