Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Elzavartak egy gépről tegnap! Mit kellett volna csinálnom?

Rászántam magam hogy kondiba járjak, az egyik legjobb termet néztem ki. Edzettem egy gépen, mire odajött egy nagydarab emberke és félredobta a dolgaimat és elkezdett edzeni rajta. Nem kérdezett semmit. Amikor mondtam hogy nekem még hátralett volna 2 szett azt mondta: ‘neked úgyis mindegy’ és nem állt fel.

Azt mondta mindenki hogy a legnagyobb “állatok” lesznek a teremben a legjobb fejek! Nem mertem neki pattogni, elég bűnőzös külseje volt, de mit kellett volna tennem? Árulkodni a pultosoknak? Ki tudja ki volt ez az ember ..... vagy ilyenkor el kell tűrni az ilyesmit? Hogy megy ez a konditermekben? Nekem ilyen senki nem mondott hogy ilyen emberek lesznek ott.

jan. 12. 11:51  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Értem. 60 kilósan nem vártam hogy én leszek a terem menője, de azt hittem békénhagyják a kezdőket, főleg hogy felnőtt, dolgozó férfi vagyok.

# 1/16Időpont jan. 12. 11:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Verekedni nem szoktam, irodista vagyok, aktakukac típus.

# 2/16Időpont jan. 12. 11:58 Privát üzenet

Ejj

Sggfejek léteznek. Ezt el kell fogadni.

Bár én az 5 év kondizásom alatt ilyennel még nem találkoztam, hogy félredobják a cuccaim.

Pultosna ilyennel árulkodni felesleges, ő is csak annyit fog mondani mint mi: nem nagyon lehet mit tenni, lépj tovább.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/16Időpont jan. 12. 11:58 Privát üzenet

NE verekedj!

Ez nem egy amcsi film ami a börtönben játszódik. Itt nem kell megmutatni, milyen "kemény" vagy!

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/16Időpont jan. 12. 11:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor jól csináltam hogy arrébb mentem aztán ennyi. Nem csicskultam azért be, más gépet választottam. Legközelebb nem állok fel a gépről, aztán úgy nem tudja elfoglalni csak ha nekem jön, akkor meg nem hagyom majd magamat! Azért azt hittem hogy ezekben a jobb termekben adnak arra hogy ne érje inzultus a fizető vendéget! Azért csodálkozok hogy simán meg is verhettek volna, a személyzet akkor sem csinált volna semmit.

# 5/16Időpont jan. 12. 12:03 Privát üzenet
7 éve járok, de még ilyet nem láttam. Mindig meg szokták kérdezni, még a legrosszabb arcú, suttyónak kinéző alakok is.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont jan. 12. 12:05 Privát üzenet
Biztos valami úri helyre jártok. Nálunk itt farkastörvények uralkodnak.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 29%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/16Időpont jan. 12. 12:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Állítólag nem törzstag ez az ember, senki nem tudta megmondani kicsoda, még nem látták ott. Az egyik edzőt kérdeztem meg. De akkor is veszélyes külsejű volt

# 8/16Időpont jan. 12. 12:10 Privát üzenet
kamu kérdés , kár hogy volt már ilyen feltéve, így már nem vicces

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/16Időpont jan. 12. 12:45 Privát üzenet
Kajak srácok, már nagyon unalmas.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/16Időpont jan. 12. 13:01 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fekvenyomásnál a könyököm érzem, tárogatást kéne csinálnom helyette mell edzésre? 19/ F
Mit kéne csinálnom ha ilyen testet szeretnék? Zac Efron testet szeretnék, szálkásítsak, tömegeljek? 16/F 183cm 66kg
Stagnál a súlyom, mit kellene csinálnom?
Mire megy ez a gyakorlat, érdemes csinálnom?
Vettem 1-1 10kg-os kézi súlyzót, írnátok edzés tervet amit érdemes lenne csinálnom? (21F-187cm/90kg).
Súlyzos edzésekből hány órát kell csinálnom naponta, hogy látható eredménye legyen körülbelül fél év múlva?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!