Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elzavartak egy gépről tegnap!...

Elzavartak egy gépről tegnap! Mit kellett volna csinálnom?

Figyelt kérdés

Rászántam magam hogy kondiba járjak, az egyik legjobb termet néztem ki. Edzettem egy gépen, mire odajött egy nagydarab emberke és félredobta a dolgaimat és elkezdett edzeni rajta. Nem kérdezett semmit. Amikor mondtam hogy nekem még hátralett volna 2 szett azt mondta: ‘neked úgyis mindegy’ és nem állt fel.

Azt mondta mindenki hogy a legnagyobb “állatok” lesznek a teremben a legjobb fejek! Nem mertem neki pattogni, elég bűnőzös külseje volt, de mit kellett volna tennem? Árulkodni a pultosoknak? Ki tudja ki volt ez az ember ..... vagy ilyenkor el kell tűrni az ilyesmit? Hogy megy ez a konditermekben? Nekem ilyen senki nem mondott hogy ilyen emberek lesznek ott.


2019. jan. 12. 11:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Értem. 60 kilósan nem vártam hogy én leszek a terem menője, de azt hittem békénhagyják a kezdőket, főleg hogy felnőtt, dolgozó férfi vagyok.
2019. jan. 12. 11:57
 2/16 A kérdező kommentje:
Verekedni nem szoktam, irodista vagyok, aktakukac típus.
2019. jan. 12. 11:58
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ejj

Sggfejek léteznek. Ezt el kell fogadni.

Bár én az 5 év kondizásom alatt ilyennel még nem találkoztam, hogy félredobják a cuccaim.

Pultosna ilyennel árulkodni felesleges, ő is csak annyit fog mondani mint mi: nem nagyon lehet mit tenni, lépj tovább.

2019. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

NE verekedj!

Ez nem egy amcsi film ami a börtönben játszódik. Itt nem kell megmutatni, milyen "kemény" vagy!

2019. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor jól csináltam hogy arrébb mentem aztán ennyi. Nem csicskultam azért be, más gépet választottam. Legközelebb nem állok fel a gépről, aztán úgy nem tudja elfoglalni csak ha nekem jön, akkor meg nem hagyom majd magamat! Azért azt hittem hogy ezekben a jobb termekben adnak arra hogy ne érje inzultus a fizető vendéget! Azért csodálkozok hogy simán meg is verhettek volna, a személyzet akkor sem csinált volna semmit.
2019. jan. 12. 12:03
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
7 éve járok, de még ilyet nem láttam. Mindig meg szokták kérdezni, még a legrosszabb arcú, suttyónak kinéző alakok is.
2019. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Biztos valami úri helyre jártok. Nálunk itt farkastörvények uralkodnak.
2019. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Állítólag nem törzstag ez az ember, senki nem tudta megmondani kicsoda, még nem látták ott. Az egyik edzőt kérdeztem meg. De akkor is veszélyes külsejű volt
2019. jan. 12. 12:10
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
kamu kérdés , kár hogy volt már ilyen feltéve, így már nem vicces
2019. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kajak srácok, már nagyon unalmas.
2019. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!