Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Mi ez a stílus ebben a témában?

Kiírok egy kérdést és gyalázkodó kommentket valamint ilyen privátokat kapok.

Itt mindenki hülye?

Konkrétan tettlegességgel fenyegetnek...

jan. 12. 13:53  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

[link]

# 1/9Időpont jan. 12. 13:54 Privát üzenet
Sajnos ez a témakör sem a régi már, régebben szinte csak normálisan írtak ide, manapság meg a válaszolók talán harmada ad komoly választ.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont jan. 12. 13:54 Privát üzenet
Sajnos van néhány gyökér most akii szerint mindenki idióta és ők az istenek. Nem értem őket, ha olyan okosak akkor miért itt teszik magukat.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont jan. 12. 13:55 Privát üzenet
Lehet őket jelenteni, figyelmen kívül hagyni aztán idővel elkopnak.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont jan. 12. 13:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ketten kezdtek el zaklatni privátban, szerencsére mind a kettő bannolva lett azóta ahogy látom.

# 5/9Időpont jan. 12. 14:00 Privát üzenet
Lazy Lover nevű felhasználó válasza:

2 troll hülye gyerek szórakozik itt nem kell velük foglalkozni

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont jan. 12. 14:04 Privát üzenet
van 2-3 20,40%os marha, akik vagy fogyatékosak, vagy mindenre valami vega fäszságot írnak, többiekkel nincs gond. Valszeg leszoktak a "munka/kolbász,szalonna menjen edzés helyett" dumáról, most áttértek másra.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont jan. 12. 15:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az valaki vega és azt ajánlja az miért is baj? Nem baj az.

Engem konkrétan veréssel fenyegettek. Azért kicsit más téma.

Itt a kép tessék.

[link]

# 8/9Időpont jan. 12. 16:42 Privát üzenet
Van itt egy két fogyatékos, aki ezzel szorakozik, hogy feltesznek komolynak tuno troll kerdeseket es utana 2-3 masik regisztracioval valaszolgat maganak. Nagyon unalmas mar. En is kaptam mar tole privat uzenetet, hogy "megyek vele trollkodni?" Jelentsetek oket, aztan csak eltunnek egyszer, vagy megunjak...

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont jan. 12. 17:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ismertek viszonylag olcsó, de jó minőségű fehérjeturmixokat? Én nem vagyok otthon a témában, de amiket eddig láttam azok csillagászati összegűek.
Spanyolos stílusú gitár darabokat keresek. Gyakorlatilag bármi jöhet, ami spanyol gitár stílus. Valaki témában jártas tudna segíteni?
Mi a műfaj és a stílus (mint fogalom) közötti különbség? Melyiket mikor használjuk? Főleg zenei témában érdekelne.
Milyen stílusnak nevezzük azt mikor egy történet egy nem valós történelmi háttérel rendelkező témában zajlik?
Írok egy blogot qt + netbeans témában, qtqt. Blog.hu címen. Google analytics szerint 60-80% a bounce rate. Ha valaki az oldalra téved, semmi visszajelzés (facebook like, komment,...
Írok egy blogot qt + netbeans témában, qtqt. Blog.hu címen. Google analytics szerint 60-80% a bounce rate. Ha valaki az oldalra téved, semmi visszajelzés (facebook like, komment,...

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!