Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol és mennyiért lehet kapni...

Hol és mennyiért lehet kapni olyan mérleget, ami grammon belül is pontosan mér?

Figyelt kérdés
Vettem por alakban több fajta aminosavat, vitamint is, amiknél nem elég a néhányezer forintos konyhai mérleg, ami tudom hogy néhány grammos szinten jól mér, kaját vagy edzés utáni fehérjét tökéletes vele mérni, de azt már nem lehet vele pontosan megmondani, hogy most 2000 mg (2 gramm) vagy 2500 mg (2,5 gramm) e az amit ráraktam. Viszont ezeknél ez kell, mert ennyire precízen van megadva maga az adagolásuk is.
2019. jan. 12. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ráraksz 1 grammot..na es annak a fele 500mg. Szemre leméred aztan jónapot.
2019. jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit te szeretnél, azt úgy hívják hogy patikamérleg, keress rá, sokféle van.
2019. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ékszermérleg is van ilyen, persze minél kisebb tömeget képes mérni, annál lejjebb van a méréshatár is.
2019. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Soha ne hagyatkozz szemre, mint ahogyan az első mondja. Mindent rendesen mérj ki.


AliExpressről fillérekért kapsz olyan mérleget amivel 0.01 g os pontossággal tudsz mérni.

2019. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mégis mi baja lesz ha 2,5 helyett mondjuk 2,3at vagy 2,8at visz be?
2019. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!