Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondják, hogy a fekvőtám...

Miért mondják, hogy a fekvőtámasz nem változtat a testen?

Figyelt kérdés

Az emberek (főleg edzőtermesek) szerint ez önmagába semmire sem elég csak arra, hogy fittebb legyek.

Kipróbáltam azt, hogy egy hónapig minden nap 200-at és jócskán megváltoztatott. Igaz, hogy vékony vagyok és ruhán keresztül nem látszik, de ha összehasonlítom akkor érzékelhető.

Ezek alapján, meg sok YouTube videó alapján miért mondják sokan, hogy minden 31 napos edzés hülyeség?!



2019. jan. 13. 09:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%

Hozzá nem értés, elfogultság, irigység.


Kb ezek miatt.

2019. jan. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%

Egy hetkoznapi embernek mondjuk egy atlagos suzuki is jo auto ha addig nem volt kocsija. Egy autoversenyzonek vagy szakembernek meg minimum 300 LE-s BMW nel kezdodiknaz auto.

Ugyanez igaz a kerdesedre is. Egy atlagos embernek a napi 200 fekvotamasz is teljesitmeny es valtoztat az eronleten es kicsit a kinezeten is. Egy profi vagy az edzest komolyan vevo amatornek ez a suzuki kategoria. Elso lepesneknegyaltalan enm rossz de sosem leszel csak fekvotamasztol igazan eros vagy izmos

2019. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha marlenkát eszel, izmosabb lehetsz.
2019. jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
18%
És még engem neveznek trollnak. Véletlen se a marlenkás... Csakis én!
2019. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

"31 napos edzés"


Az edzést nem kizárólag azért kell csinálni pár hónapig, hogy jól nézz ki, hanem úgy egész hátralévő életedben kellene folyamatosan, azért hogy jól nézz ki és egészséges legyél.

2019. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

A marlenkás biztos egy izomgalamb, aki azt hiszi, hogy attól, hogy fel van fújva a tápjaitól máris jobb lesz.

Valahogy így kell a trollokkal beszélni itt...

2019. jan. 13. 09:55
 7/27 A kérdező kommentje:
Addig fogom, szeretem csinálni, bővítettem az edzés tervet is, nem csak 31 napig gondoltam, hogy csinálom utána pedig huss ennyi volt.
2019. jan. 13. 09:56
 8/27 anonim ***** válasza:

Akkor az a pici izom is úgy fog lemenni hogy huss, csak szólok.

Persze csinálj amit akarsz.

2019. jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

Igazi férfiak a vassal edzenek és pont.


Ilyen saját testsulyos meg utcai edzes a pavagyerekek hobbija

2019. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

Férfiak? Hát, másik kérdésben épp az izzadástól rettegnek, volt itt az utóbbi napokban szőrtelenítés kérdés is valamit azt is kitágyalták pár napja, hogy ki mennyit jár szoliba...


De biztosan ők a férfiak :D

2019. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!