Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondják, hogy a fekvőtám...

Miért mondják, hogy a fekvőtámasz nem változtat a testen?

Figyelt kérdés

Az emberek (főleg edzőtermesek) szerint ez önmagába semmire sem elég csak arra, hogy fittebb legyek.

Kipróbáltam azt, hogy egy hónapig minden nap 200-at és jócskán megváltoztatott. Igaz, hogy vékony vagyok és ruhán keresztül nem látszik, de ha összehasonlítom akkor érzékelhető.

Ezek alapján, meg sok YouTube videó alapján miért mondják sokan, hogy minden 31 napos edzés hülyeség?!



2019. jan. 13. 09:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
38%

18-huszonnéhány évesek hol férfiak? Én még bőven srácnak, fiúnak tartom magam, ha a tükörbe nézek, vagy ha végignézek az életemen.


23/F

2019. jan. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
11es na itt a hatalmas baj... Mindent elmondtál...
2019. jan. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez igaz. A mai huszonévesek gyerekek még. Nem úgy van ez ma már mint régen. Kb 30 évesen jön meg az eszük és kezdenek jó esetben férfi lenni. Rossz esetben soha nem nőnek fel. Ezért is tart ott a társadalmunk ahol tart...
2019. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam én sem egy klasszikus férfinek 21 évesen, fizikailag meg főleg nem. Mivel nem dolgozok, nincs saját keresetem, barátnőm akivel együtt élnék, autóm vagyis nem is élem úgy a napjaimat mint egy igazi férfi így még messze állok tőle. Sokan ugyanígy vannak aztán bőszen hangoztatják, hogy ők mekkora nagy férfiak, ők sem jobbak egy cseppet sem.
2019. jan. 13. 10:39
 15/27 anonim ***** válasza:
Napi 200 fekvőtámasz pillanatok alatt kevés lesz ahhoz, hogy izmos legyél. Nekem már kevés lenne, nálam nem izmosítana semmit. Kezdőknek pedig kevés a csak fekvőtámasz, sok izomcsoportot szinte nem is terhel.
2019. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Az igen 70-es. Van ott önbizalom. 200 fekvő az semmmmi.

Próbáld már ki légyszi. Kizárt, hogy meg tudd csinálni.

2019. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
46%

Kitartod a kezed oldalra és körözöl, bedurran, ég. Izmosabb leszel? Nem. 200 fekvő ugyanez.


Egyben valóban nem tudom megcsinálni.

2019. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

A karkörzést nem tudom hogy lehet összehasonlítani 200 fekvőtámasszal...

akkor nekem biztos a semmitől lett formásabb a vállam, karjaim, mellem...

Nem is szeretnék annyira nagy darab lenni, akit sokan izmosnak neveznek, holott olyan karjuk van mint egy rúd parizer. Inkább vékonyabb, szálkás mint egy focista vagy autóversenyző stb.

2019. jan. 13. 11:23
 19/27 anonim ***** válasza:
Akkor csináld azokat. Legyél autóversenyző, az tök jó doloh egyébként.
2019. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Te meg szedjed akkor a sok egészségtelen vackot, huszonévesen is tök jó dolog meghalni ilyen fa***ágok miatt...
2019. jan. 13. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!