Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Karom nem fejlődik évek óta....

Karom nem fejlődik évek óta. Megoldás lenne, ha a házba behoznék egykezes súlyokat és mikor itthon vagyok amikor csak eszembe jut bicepszeznék. Plusz heti 3-3x kondi?

Figyelt kérdés
2019. jan. 13. 13:22
 1/8 A kérdező kommentje:

Mellette heti 3-4-szer edzés, teljes testre. A többi részem úgy ahogy erősödik. Bár sok kihagyasom volt hiába csinálom évek óta. De a karom az annyi mint 17 éves koromban. Most vagyok 25. Nagyon el vagyok keseredve...


Ráadásul nem is vagyok szimmetrikus, a jobb oldalam mindig jobban durran, jobban izomlázas, jobb az izom érzet sokkal. És ez csak egyre fokozódik úgy veszem észre. Pedig kínosan figyelek már régóta hogy a gyakorlatokat szimmetrikusan vegezzem. Ez is bánt...


Valakinek ötlete ezekre?


Köszönöm szépen előre is!

2019. jan. 13. 13:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem figyelj jobban az étkezésre és az edzéseden variálj.
2019. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azzal csak túl eröltetnéd. Nem edzés közben, hanem edzés hatására nő az izom.
2019. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
76%
Nem a legjobb megoldás. Sőt...
2019. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindent kipróbáltam már. A HST edzést is, amikor heti háromszor edz az ember egy helyre (...), Az osztott edzést is. Szinte versenyszerű elhivatottsággal is nyomtam már évekig. Nyomtam lazábban is. Ettem így is úgy is. Egyszerűen nem. Általánosságban annyit tudok csak hogy a heti többszöri edzésre mintha egy ideig jobban reagálnék, hamarabb jönne az erom. De a folyamatos bedurranas amit akarnék, hogy folyamatosan terhelnem tudom hogy kicsit abszurd. De ez az egy amit nem próbáltam még csak... Már nem tudok mit kitalálni. Az érkezésemmel nem igen lehet baj, mert szálkás is vagyok, meg egy kicsi zsír is van úgyhogy nem hinném hogy nagyon valamelyik irányba lennék eltolodva. Nekem a mellem meg a hátam ami nagyon "jön" a váll, bicepsz, nem igazán. Tricepsz még hagyján...


Méreteim: mellboseg 110; comb 60; has 80; bicepsz 35-36 (gyalázatos); nyak 43; magasság 182 cm, testsúly 80 kg.

2019. jan. 13. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs gond mert szálkás vagy.

Ez a baj, nem eszel eleget hogy nőjjön az izom

2019. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ha eszek többet akkor pedig a hasam nő tőle, most ez viccesen hangzik de ez van. A hasamra jön a zsír, pont ahol az lefelé nézve utolsó két kocka megjelenne. Nem is az hogy nem lennék elég táplált, hanem ahogy magamra nézek egyszerűen azt látom hogy gyenge testalkatom van sajnos. De így évek alatt nem hiszem hogy ne lehetne egy kis izomtomeget a karomra hozni, meg úgy általánosan is fejlődni. Vannak tőlem sokkal szállásabbak akik fiatalabbak és naturálok ugyan így. De azok még dinamikusabban fejlődnek, bár melluk meg hátuk talán nincsen ilyen...
2019. jan. 13. 13:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Két lehetőség lehet:

1. pont, hogy kevesebbet kellene edzened bicepszre, mert túlerőlteted

2. elérted a "genetikai határodat", amit kötve hiszek.

És bármennyire szomorú, az izomnöveléshez enni kell. Sokat.

2019. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!