Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 évig folyatamosan edzettem,...

3 évig folyatamosan edzettem, abba kellett hagynom azóta fáj a derkam. E azért lehet mert nem mozgok?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok 3 évig folyamatosan edzettem , súlyzós edzés terembe, van egy gyerekori betegsége a térdemnek amit 4 hónapja tudtam meg és orvos azt mondta hagyjam abba az edzést fél évre legalább. Attól a naptól nem is edzettem , és most úgyérzem magam mint egy öregember , nagyon fáj a derkam , miután abbahagytam 1 hónapjára kezdtem e érezni . az életemben ezen kivül más nem változott. Ez lehet az oka hogy fáj a derkam ?
2019. jan. 13. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak egy ötlet. Mi lenne ha visszamennél és ezt attól a dokitól kérdeznéd meg aki azt mondta ne eddzél? Biztos okkal mondta ezt, akkor viszont erre is kellene, hogy tudjon valamit mondani. Legalábbis többet, mint amit mi tudunk itt neked.
2019. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen. Persze hogy lehet. Nekem ugyanez van. Volt hogy kihagytam egy honapot. 2-3 het utan elegge elkezdett fajni nekem is.

Hulyeseget nem akarok irni, de gyanitom attol, hogy gyengulnek az also hat izmok es nem tudjak ugy tartani a gerincet.

2019. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl sokat ülsz elgyengültek a fenék izmaid = egyenlő hátfájdalom.
2019. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ártana egy másik doktor véleményét is kikérni ez ügyben.

A teljes leállást se értem.Miért kellene abbahagyni minden testmozgást?

2019. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!