Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Nem fáj a karom edzés után, ez normális?

Az miért van, hogy sok ideig 10-12-es ismétléssel 5-10 kilókkal súlyzózóm (kezdő vagyok és nem igazán erős és azért akarok nagy súlyokkal kezdeni, hogy gyors eredmény legyen aztán szálkásítok majd...) meg persze mellette csinálok váll, hát, mell, stb... viszont a bicepszemet alig érzem elfáradtnak, (a többit nagyon, főleg a vállamat és a tricepszemet) de már 1kg felemelésénél érzem, hogy nehezemre esik. Ilyenkor mi van? Ez normális?

Kérem a trollokat, hogy most ne éljék ki a fétisüket azzal, hogy értelmetlen dolgokat írnak ide!

Az értelmes válaszokat már most köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: fitness, izom, izomláz, sport, testépítés, mozgás, edzés, bicepsz

jan. 14. 17:42  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Férfiról van szó

# 1/5Időpont jan. 14. 17:44 Privát üzenet
Én is így voltam anno. Lány vagyok, a 20 km futás meg lábtoló, hátazás stb minden ment nagyobb súlyokkal, de a bicepszemnél az elején az 1 kilót is alig bírtam el, most meg már a 10 kiló is megy. Ha valami nem megy szépen el kell kezdeni építeni oda az izmokat, nem kell megijedni.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 14. 17:59 Privát üzenet
Új edzéstervet bicepszre próbáltál már?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 14. 19:58 Privát üzenet
kezd a bicepsszel az edzést és 3-4 fajta gyakorlatot

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 14. 20:35 Privát üzenet

Érez rá a gyakorlatokra,és koncentrálj ostobán hangzik gondolj a bicepszedre ez kis trükk érezd hogy nyúlik és feszül,genetika kinek melyik izom reagál érzékenyen az edzésre nekem például pont a bicepszem a ami nagyon bedurran,lassan kontrollráltan. Ne siess ne kapkodj,és többi embert pedig ne foglalkozz.Olyan ez mint bármi más érezd.Időbe telik légy kitartó és ne add fel!Hajrá.

!

A válaszíró 33%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 14. 21:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Street workout. Hasizom edzésnél a térdfelhuzást csinálom. A 10/ 11dik után elkezd fájni a derekem ez normális?
Az normális hogy nem bírom az edzést?
Gyúrás után ez normális?
Normális, hogy egy hónap után már nagyobbnak látszik a karjaim?
Normális, hogy a mentális fáradtság miatt nem megy úgy az edzés?
Normális étrenddel és edzéstervvel mennyi idő alatt lehet elérni ezt az alakot?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!