Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy nap hány gramm bcaa-t...

Egy nap hány gramm bcaa-t kell bevenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni BCAA-t,utánaolvastam de azért itt is megkérdezem hogy hányszor kell egy nap? nem elég csak edzés előtt és után? kell reggel és este is bevenni?

2019. jan. 14. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
0-át.Teljes baromság és pénzkidobás az egész.
2019. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 kilót.
2019. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a dobozban lévő kiskanállal szoktam kiadagolni (porállagú). Én nem naponta iszom, csak akkor, amikor hiit edzést végzek, vagy futok, alatta-utána. Beszedheted bármikor a nap folyamán, akár napi szinten is. Az okosok azt mondják, jobb reggel vagy edzés előtt. 1 kanálnál több adag felesleges.
2019. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom az elsot miert pontoztak le, abszolut igaza van. Teljesen felesleges, penzkidobas a bcaa nem hogy hobbi, de az esetek tobbsegeben meg amator versenyzoi szinten is.

Egy nap tegyuk fel beviszel 150-200 gramm feherjet. Szerinted az az 5-10g bcaa barmit fog jelenteni? 5%-at alig teszi ki a napi bevitelednek, egyaltalan nem jelent semmi kulonbseget.

2019. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!