Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért jár konditerembe a sok...

Miért jár konditerembe a sok mai nyegle fiatal srác?

Figyelt kérdés

Építőiparban dolgozom. Nagyon sok fiatal segédmunkás kölyök megfordult nálunk. Észrevettem azt hogy ezek gyúrnak, de a munkát nem bírják. Minek gyúrnak akkor?

Isszák a löttyeiket, meg a poraikat. Hozzák a kis rizst, meg a húst a műanyag dobozban. Aztán 10 db cementes zsákot már nem tudnak a paltóra felrakni.

Miért veszik meg a bérletet, meg a drága porokat? Minek isszák azt a szemetet?

Általában ezek hamar ki is hullanak, 1 hét után ott hagyják a melót.

Én életemben nem edzettem, de sokkal jobban bírom a melót mint ők. Kaja is kolbász, kenyér, meg amit az asszony csinál. Főzelékek, tészta ilyesmi. Nem az ilyen szar poros löttyöket isszuk a színes üvegben.



2019. jan. 14. 19:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Te jó isten!

Innen érzem a 80as IQ szagát.


Azért gyúrnak, hogy izmosak legyenek. Ez nem azt jelenti, hogy cementes zsákokat kell pakolniuk ész nélkül.

Koncentráltan edzenek egy adott izomra. A lehető legjobban kivonják a többi izmot ilyenkor.

Na már msot, amikor te dobálod fel a cementes zsákokat, akkor ennek a szöges ellentétét csinálod.

Érted már?


A fehérje por szemét? Hol élsz te? 1600ban?


Valószínűleg azért hullanak ki 1 hét alatt mert nem ilyen helyen képzelik el a jövőjüket.

Tudod, nem mindenki ilyen született cementes zsák pakoló nagymester mint te.


Amúgy ahogy kivettem a szavaidból idősebb vagy náluk. Még jó, hogy erősebb vagy mint egy 20 éves aki talán 1 éve, ha edzz. Nem tudom ebben számodra mi a meglepő.


Egyet a kolbászodat meg a többi moslékot.

2019. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De mi értelme van ha nem erősek?

Kifulladnak hamar a melóban. Aztán csak lézengenek, meg nézegetnek jobbra ballra.


Én ennyi idősen több kukoricás zsákot pakoltam fel, mint a felnőttek pedig nem jártam mindenféle helyekre gyúrni.

2019. jan. 14. 19:10
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Hány meg hány ilyen troll kérdés volt már itt, szóról szóra ugyan ezzel a szöveggel...
2019. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Látod, te sem cementtel kezdted, hanem kukoricával, szóval ne arcoskodjá' :D
2019. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
28%

Azért valljuk be , egy bizonyos alap adottság alatt tok felesleges gyúrni is meg cementes zsákot pakolni is.

Aki nagydarab az kicombosodik mind a kettőtől aki még nem az az meg nagy valószínűséggel nyegle marad.

2019. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Don't feed this weak troll, please...
2019. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek. Nem értem miért esznek csak rizst meg csirkét. A szalonnával meg a kolbásszal, zsírral, tésztákkal lehet normálisan edzeni. Az ő edzésük nem is nevezhető igazi edzésnek, az az egy óra beszélgetés a teremben.
2019. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
88%
Hányszor teszed fel még ezt a kérdést? Tudjuk Te vagy a cementes zsákok királya. 50+leszel, akkor majd a kocsma kiràlya leszel, ezzel a történettel, amit elmesélsz újra, meg újra, és újra. Mert csak ez maradt Neked. A gyúrós kissrác meg azért nem maradt, mert rájött, Téged látva, hogy nem akar ebben a melóban ragadni. További jó vergődést.
2019. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
91%
A testèpítés ráadásul inkább a kinézetről szól, nem az erőről. Ha meg odamegy egy erőemelő kissrác, és felemel annyit aminek a felét sem tudod, akkor meg biztos cuccol.
2019. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Hagyd már abba. Nem érdekli őket a kőműves melód, leszarják. Azért mennek a kondiba hogy jól nézzenek ki.
2019. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!