Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg ennyire reménytelen a...

Tényleg ennyire reménytelen a helyzet? Adja fel azonnal minden hasonló helyzetben levő ember? Ezt írta valaki (lásd alább).

Figyelt kérdés

Előbb olvastam itt ezt:


"Azért valljuk be, egy bizonyos alap adottság alatt tök felesleges gyúrni is meg cementes zsákot pakolni is.


Aki nagydarab az kicombosodik mind a kettőtől aki még nem az meg nagy valószínűséggel nyegle marad."


Valóban ennyire esélytelen ektomorf (jóformán csak hasra hízó) emberek "kicombosodása"? Akár két-három keményen végig edzett év eltelte után is?


Mindegy, hogy lesz-e sok zsír is az izom alatt, vagy csak az izomtömeg fog növekedni (nem izgatna még a "pocakos" (kockák nélküli) has sem, HA mellette igencsak látható mértékben vastagodna a karom és a lábam is), csak LEGYEN eredménye - ne fölösen végezze az edzést az ember!



2019. jan. 14. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen testalkat nem nagyon képes elérni azt a tipikus powerlifter kinézetet. De vannak kivételek. Valóban több idő kell egy ilyen alkatnak. Szerintem minimum 4-5 év
2019. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az edzésnek mindig van értelme.
2019. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj.

Mindig is én voltam a legkisebb és a leggyengébb.A lányok lenyomtak szkanderban.Tesiórán fel kellett venni egy gyereket a hátamra és futni vele.De én nem bírtam,összecsuklottam alatta,mindenki rajtam röhögött.48 kiló voltam 15 évesen és 163 centi.

Elegem volt ebből.Elhatároztam,hogy változtatok rajt és keményen edzek.Az edzőteremben is kiröhögtek kezdetben.Sok kudarc ért az edzéssel kapcsolatban és volt,hogy le is sérültem,ami miatt több hónapot ki kellett hagynom és újrakezdeni.De nem adtam fel.

Most már én vagyok a teremben guggolásban és felhúzásban a legerősebb.2x voltam már erőemelő versenyen.Nyáron pedig indulni szeretnék a siófoki Muscle Beachen felhúzásban.

2019. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálad látszik is szépen az eredmény? Nem feltétlenül a súlyodat értem ez alatt, hanem, hogy igencsak észrevehető kitartó edzéseid eredménye például a combodon és felkarodon?
2019. jan. 14. 21:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Kell egy normális,periodizált terv és nősz majd mint a gomba meg erősödsz.
2019. jan. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem remenytelen, barmilyen testalkatu ember lehet izmos is es eros is - valamilyen szinten.
2019. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan genetika vagy testalkat, ami ne lehetne izmosabb edzéssel. Ha valaki edz, izmosabb lesz. Az persze már egyéni dolog, genetika hogy ki mennyire, mennyi edzéstől, milyen minőségű kajától.
2019. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem szabad feladni az álmokat! Pláne ilyet, hogy izmost tested legyen! Ez az, ami könnyebben bekövetkezik, mint a gazdagság. Csak rajtad áll.

Edzeni, már puszta egészségügyi szempontból is megéri.

2019. jan. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62 kilósan kezdtem saját testsúly plussz kondis edzés. Kb 7 évvel ezelőtt. Most 77 kiló vagyok persze nincs pocak. A a nők vonzónak tartják a testem. Megéri edzeni
2019. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!