Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan tudhatom, hogy ha az...

Honnan tudhatom, hogy ha az edzésen túledzem magam? 19/F

Figyelt kérdés
Osztott edzéstervem van.

2019. jan. 15. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én onnan tudtam, hogy lesérült a vállam és több hetes pihenőn vagyok.
2019. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha túledzel és mást nem változtatsz (pl étrend) és emellett is vissza esel erőben, akkor valszeg az áll a háttérben.
2019. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedvtepenseg,faradekonysag,izom/izuleti fajdalom
2019. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A szakkönyvek azt írják hogy edzés max 3 hónapig szabad fent tartani. A tapasztalatom is az hogy érdemes változtatni Arnold is azt mondja "intelligensen kell edzeni" Ha a mérőszalag nem mutat nagyobbodást akkor váltani kell. A túl edzettséget könnyen észre veszem most már régen depis voltam.Például nap közbe alszol nem tudsz nagyobb súllyal dolgozni pedig oda tetted magad.Nem tudod átlépni a határaidat.A izom amúgy se edzés közben fejlődik hanem utána.Csak annyit kell edzeni amitől maximálisan tudsz fejlődni,többet felesleges idő pocséklás.Ha izom tömeget veszítettél akkor egyértelmű.Pihenj.Utána elkezdesz egy kicsit vissza fogod edzés szép lassan emeled.Ki kell tapasztalni.
2019. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2019. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!